Gannett Co., Inc.

Gannett Co., Inc. veikla

Gannett Co., Inc. yra viena iš pirmaujančių žiniasklaidos ir rinkodaros kompanijų JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Ji valdo 92 stiprius prekės ženklus JAV su pagrindiniu prekės ženklu USA TodayJungtinėje Karalystėje valdo per 160 internetinių vietinių naujienų prekės ženklų.

Kompanija tiekia naujienas skaitmeniniais, judriojo ryšio ir spausdintais produktais. 112 kasdieninių leidinių; 100 000 000 unikalių interneto lankytojų; USA Today 4 000 000 kasdieninis tiražas.

Istorija

Kompaniją 1906 metais įsteigė Frank Gannett. O jau 2014 m. rugpjūčio mėn. 5 d. kompanija nusprendė skaidytis į dvi kompanijas, listinguojamas biržoje.

Viena (TEGNA) kompanija specializuojasi transliavimo ir skaitmeniniame žiniasklaidos versle. Kita (Gannett) kompanija specializuojasi leidybos ir susijusiame skaitmeniniame versle.

2015 m. birželio 29 d. atsiskyrimas įvyko. Nuo to laiko apie Gannett kalbama kaip apie „Naująją Gannett“.

Atsiskyrimo tikslas buvo efektyviau valdyti prekės ženklus, aiškiau pozicionuoti finansus ir strategiją. Tai suteiks daugiau vertės akcininkams.

Pagal atskyrimo sąlygas, Gannett akcininkai, buvę jais 2015 m. birželio 22 d., tapo TEGNA akcininkais ir už dvi TEGNA akcijas gavo po vieną naujosios Gannett akciją.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant atitinkamą riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 86.15% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų net 11 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabili ir žemėjanti. Pastarųjų 4 metų EPS vidutinis metinis tempas buvo -53%. O pastarųjų 2 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau -46%.

Gannett Co., Inc.  investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Kompanija superka nuosavas akcijas. Yra $150 mln. trims metams supirkimo programa.

Vidutinis Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 300%. Toks didelis skaičius atsiranda dėl labai didelio dividendų mokėjimo koeficiento, kuris 2018 m. buvo beveik 5. 10 metų vidutinis ROAE yra 6.85%. Žema grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau 1 USD, investuotas į IMT, uždirba 1.34 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 6.05 USD.

Gannett Co., Inc.  akcijos

Naujoji kompanija gerų veiklos rezultatų dar nedemonstruoja. Pirminis investicijos grąžos įvertinimas yra 7.03%.

Nuo Gannett atskyrimo, investuotojai patyrė -7.82% vidutinius metinius nuostolius. Rekomenduojame akcijas PARDUOTI arba laikyti dėl gerų dividendų labai nedidelį kiekį.


Opcionų grandinė:


Techninė analizė:

Kompanijos puslapis

Forumas


Komentarams, pageidavimas, užsakymams užpildykite formą

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: