Genesee & Wyoming Inc (delistinguota)

Kompanija Genesee & Wyoming Inc yra geležinkelio kompanija veikianti Amerikoje, Australijoje, Kanadoje, Olandijoje, Belgijoje. Australijoje kompanija sujungia Darvino uostą šiaurėje su Pietų Australija. Kompanijos 120 geležinkeliai suskirstyti į 11 regionų su 15 600 mylių nuosavų ir lizinguojamų kelių. 8 000 darbuotojų aptarnauja 3 000 klientų.

Kompanija įkurta 1899 m., kai Edward L. Fuller su finansiniais partneriais įsigijo 14 mylių ilgio geležinkelio ruožą iš bankrutuojančios kompanijos. Edward L. Fuller yra dabartinio kompanijos Direktorių tarybos vadovo Mortimer B. Fuller

Genesee & Wyoming Inc rinkoje stipriai konkuruoja su dar 7-iomis geležinkelio bendrovėmis, neskaitant ir upių bei autotransporto. Tačiau įsigydama kitas geležinkelio bendroves, kompanija optimizuoja savo veiklą mažindama kaštus ir finansinį svertą ilguoju laikotarpiu.

Finansai (2018)

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 103% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų net 9.64 metų. Tokia yra  geležinkelio kompanijos konkurencijos kaina. Tačiau šie rodikliai per kelis metus ženkliai pagerėjo.

Kompanijos pelno augimo dinamika ciklinė, bet turi teigiamą tendenciją. Cikliškumą lemia pasaulinės ekonomikos konjunktūra, žaliavų kainos rinkoje. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 7.31% , o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas siekia  -3.40%.

Genesee & Wyoming Inc investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau. Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra tik 6.87%. Ir tai nemokant dividendų. 10 metų vidutinis ROAE yra 9.29%. Grąža galėtų būti geresnė.

Nenuostabu, kad geležinkelis reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba tik $0.84 EPS (rodiklis pagerėjo). Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2014 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 180 USD.

Genesee & Wyoming Inc akcijos (2018)

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia 16.32%. Tai yra geras augimas. Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Genesee & Wyoming Inc akcijas, gavo apie 13% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2012 m. rugsėjo mėn. akcijos vertė smuko -5%.

Kompanijos veiklos rezultatai pagerėjo. Todėl mes rekomenduojame akcijas AKUMULIUOTI. Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus gali augti 10-15% vidutiniškai kasmet.

2019 m. liepos mėn. kompaniją įsigijo Kanados transporto bendrovė Brookfield Infrastructure Partners L.P. GWR akcininkams buvo išmokėta po $122.

Tokiu atveju, nuo idėjos paskelbimo 2012 m. rugsėjį investuotojai uždirbo 6.49% vidutinę metinę grąžą.


Brookfield Infrastructure Partners L.P. puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: