Gjensidige Forsikring ASA

Gjensidige Forsikring ASA veikia kaip bendrojo draudimo bendrovė Norvegijoje, Danijoje Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Norvegijoje ji yra nejūrinio draudimo lyderis.  

Veikia šešiuose segmentuose: Bendras privačių asmenų draudimas; Bendras komercinis draudimas; Bendras skandinavų draudimas (General Insurance Nordic), Bendras Baltijos šalių draudimas; Pensijos ir taupymas; Mažmeninė bankininkystė.

Teikia kaupimo pensijai produktus ir paslaugas. Savo produktus platina per visą distribucijos tinklą, agentus, brokerius, internetą.

Savo veikloje kompanija pradėjo naudoti robotus, kurie atsakinėja į kitų draudimo bendrovių užklausimus apie kompanijos klientus automobilių draudimo srityje.

2016 metais kompanija pažymėjo 200 metų trukmės veiklos jubiliejų. Tada Gjensidige šeima įsteigė pirmąjį apsidraudimo nuo gaisro savitarpio pagalbos fondą.

2016 m. Gjensidige Forsikring nusipirko draudimo įmonę PZU Lietuva.

Bankine ir pensijų fondų veikla kompanija pradėjo užsiiminėti 2006 metais.

Finansai

Pagrindines pajamas kompanijai duoda, be abejo, draudiminė veikla. Bankinė ir pensijų veikla pajamų struktūroje pasiskirsčiusios daugmaž vienodai:

Gjensidige Forsikring ASA

Loss ratio yra draudiminės veiklos rodiklis, parodantis santykį tarp gaunamų pajamų iš draudimo įmokų ir draudiminių išmokų, esant draudiminiam atvejui. Kuo maženis skaičius, tuo geriau. Vadinasi, kompanijai lieka daugiau laisvų pinigų investuoti kitur.

Cost ratio yra administracinių išlaidų ir draudimo pajamų santykis. Šių dviejų rodiklių suma duoda Combined ratio. Gjensidige Forsikring ASA atveju Combined ratio turime mažesnį už vieną (<1) ir netgi mažėjantis per laiką. Tai itin geras pagrindinės veiklos rodiklis.

Kompanijos EPS dinamika stabili ir kylanti. Augimo tempai geri. 8 m. EPS vidutinis metinis augimas beveik 25%.  O 5 m. EPS vidutinis metinis augimas beveik 11%. Tokie tempai rodo stabilizaciją po finansų krizės.

Bendrasis pelningumas yra aukštas ir stabilus.

Akcininkų nuosavybės grąža yra auganti, o pastaruosius 3 m. net labai gera, rodanti, kad kompanija dirba labai efektyviai. ROE auga net mokant aukštus dividendus ir dalinantis pertekline nuosavybe su klientais.

Gjensidige Forsikring ASA akcijos

Oslo akcijų biržoje akcijos listinguojamos nuo 2010 metų gruodžio mėn. Šio periodo kompanijos Buhalterinės veiklos vidutinis metinis augimas siekė 0.23%.

Kompanija didelę pelno dalį atiduoda akcininkams per dividendus. Dividendų mokėjimo koeficientas artimas 1. Todėl, kad dividendų mokėjimo politika numato ~70% EPS išmokėti dividendams.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas jau gavo 20.27% vidutinę metinę grąžą.

Kompanija generuoja solidžius pinigų srautus ir moka aukštus dividendus. Dividendinio pajamingumo vidurkis artimas 5%. Tai ši akcija puikiai tinka jūsų dividendiniam portfeliui.

Rekomenduojame akcijas AKUMULIUOTI.


Parsisiųskite Gjensidige Forsikring ASA akcijų tyrimą

Gjensidige Forsikring ASA


Prekybos duomenys

 


Finansinis kalendorius

6 April2017
Annual General Meeting

7 April 2017
Start silent period

4 May 2017
Q1 2017 results published at 07:00 CET

Roadshows and conferences post Q1 2017 results

17 June2017
Start silent period

14 July2017
Q2 2017 results published at 07:00 CET

28 September 2017
Start silent period

26 October 2017
Q3 2017 results published at 07:00 CET


Techninė analizė

Čia.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: