Antradienis, 21 gegužės, 2024
Investicijų Idėjos

Gladstone Land Corp akcijų snapshotas

Gladstone Land Corp yra 1997 metais įkurtas žemės ūkio nekilnojamojo turto fondas, kuris verčiasi žemės ūkio paskirties nuosavybės ir nuomos verslu. Taip pat užsiima su žemės ūkiu susijusia veikla: šaldymo, pakavimo įranga, perdirbimo įmonės, sandėliavimo patalpos.

Ateinančios krizės akivaizdoje šis REIT’as gali būti visa neblogu inkaru jūsų portfelyje.

Tuo labiau, kad kompanija pranešė, kad pandemijos metu poveikis pajamoms bus nereikšmingas ir nuomos pajamos yra ir bus mokamos laiku. Kas neturėtų stebinti, nes maisto produktai yra reikalingi ir žemės ūkis dirba bet kokiu oru. Gali būti tik laikinai sumažinti arba nutraukti dividendų mokėjimai.

LAND

Vidutinis istorinis Gladstone Land EPS augimas yra 4.3%. Viso sektoriaus EPS augimo vidurkis siekia 1.1%. O už 2019 metus kompanija tikisi net 8.8% EPS augimo.

Grynieji pinigai yra bet kurio verslo gyvybiškai svarbūs dalykai, tačiau didesnis nei vidutinis grynųjų pinigų srautų augimas yra naudingesnis ir svarbesnis.

Ypač jei kalbame apie Growth kompaniją, kokia ir yra Gladstone Land. Taip yra todėl, kad didelis sukauptų grynųjų pinigų kiekis šioms įmonėms leidžia vykdyti naujus projektus, nekaupiant išorės lėšų.

Šiuo metu „Gladstone“ grynųjų pinigų srautas per metus padidėja 20.5%, tai yra daugiau nei daugeliui jos sektoriaus kompanijų. Sektoriaus padidėjimo vidurkis yra 4.1%.

O kompanijos grynųjų pinigų srautų metinis augimo tempas per pastaruosius 3–5 metus buvo 58.9%, palyginti su sektoriaus vidurkiu – 12%.

Kaip matome, tai mažos kapitalizacijos akcijos. Dividendus moka kartą per mėnesį. Paskutinių mėnesių dividendai siekė po 0.04 USD.

Instituciniai investuotojai turi apie 36.32%, o insaideriai – apie 12.20% kompanijos akcijų.

Techninė analizė

Šiandien dar galima tikėtis ir mažesnių kompanijos akcijų kainų. Prisiminkime, kad pirkimo kaina lemia jūsų investicijos pajamingumą. Todėl skubėti nereikia.

Tačiau laikykite žvilgsnį ant šios kompanijos pulso.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.