Sekmadienis, 21 liepos, 2024
Europa

Infineon Technologies AG

Infineon Technologies AG yra pasaulinis puslaidininkių produkcijos lyderis, taip skelbiasi pati kompanija finansinėse ataskaitose. Tai Vokietijos kompanija, puslaidininkių ir susijusių sistemų sprendimų projektuotojas, kūrėjas ir gamintojas. Veikia keturiuose segmentuose: Automobiliai, Pramoninės energijos kontrolė, Energijos valdymas ir čip kortelės bei saugumas.

Tarp svarbiausių Infineon klientų yra tokios kompanijos kaip Bosgh, Continental, Hyundai, Mitsubishi Electric, ABB, Bombardier, Danfoss, Siemens, Toshiba, Airbus, Alibaba, Boeing, Cisco, Dell, HP, Lenovo, Microsoft, Samsung ir kitos ne mažiau žymios.

Infineon Technologies AG finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 48.26% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų vos 1.40 metų. Labai geras rezultatas tokio tipo kompanijai.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją. Pastarųjų 8 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 6.36%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau 18.61%.

Infineon Technologies investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 51.85%. 10 metų vidutinis ROAE yra 13.18%. Laikome, kad tai labai gera grąža.

Informacinių technologijų verslas reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. €1, investuotas į IMT, uždirba €0.91 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Vokietijos 20 m. trukmės VVP (jos kol kas turi teigiamą pajamingumą) ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 2 210 eurų.

Infineon Technologies AG akcijos

Infineon Technologies AG akcijų IPO įvyko 2000 m. kovo 13 d. Frankfurto ir NYSE akcijų biržose. Frankfurte biržoje listinguojamos paprastosios vardinės akcijos su trumpiniu IFX, o NYSE listinguojami ADR su trumpiniu IFNNY.

Kompanija neturi nuosavų akcijų supirkimo programos. Priešingai, iki 2017 m. leido akcijų emisijas, veiklai finansuoti.

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia 12.78%. Aukštas ir stabilus BV augimas yra sveikintinas.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Infineon Technologies AG akcijas, gavo apie 12.97% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankioms ekonominėms sąlygoms, gali augti iki 10% vidutiniškai kasmet. Korekcijas išnaudojam pozicijos papildymui.

Rekomendacija yra PIRKTI IR LAIKYTI.


Techninė analizė


Kompanijos tinklapis

Daugiau Europos kompanijų akcijų.