Infliacinis spaudimas JAV federalinei rezervų sistemai. S&P 500 indeksą spaudžia pardavėjai.

Nors infliacija ir mažėja, bet toldama nuo FED „targeto“, sukuria Atviros rinkos operacijų komitetui spaudimą dėl monetarinės politikos. Dar prisiminkime, kad ir šalies prezidentas akmenėlius į FED daržą mėto dėl pinigų politikos griežtinimo. Šiandien FED bazinės palūkanos 2.25-2.50%.

Šiandien paskelbta, kad JAV sausio mėnesio metinė infliacija sumažėjo iki 1.6%. Gruodį buvo 1.9%. Ir tai žemiausias lygis nuo 2017 m. birželio.

Dėl naftos, benzino, kainų kritimo rinka tikėjosi dar mažesnės infliacijos, 1.5%. Tik maisto produktų kainų infliacija yra irgi 1.6%, ir nepakitusi nuo gruodžio, tačiau lapkritį maisto produktų infliacija buvo 1.4%. Akivaizdu, kad kiti produktai linkę brangti, tačiau energetikų kainos sulaiko infliaciją.

„Core“ infliacijos tempas trečią mėnesį liko nepakitusi ir lygi 2.2%. Todėl tikimybė kad kovo 20 d. FED FOMC pakels palūkanas išaugo iki 3.9% straipsnio rašymo metu. Nors neseniai buvo labai maža tikimybė, kad palūkanos gali būti ir sumažintos.

Reakcijos

S&P 500 indekso vertė 4H grafike kyla. Tik matome vertės ir rinkos greičio divergenciją (juda į priešingas puses). Tokia divergencija gali tęstis labai ilgai, tačiau galiausiai ji baigiasi trendo lūžiu ir korekcija.

Ir kiek tai gali trukti, mes galime stebėti pagal pasipriešinimo lygius, kurie yra savotiški check lygiai: kirto – greičiausiai kils, nepasiekė – didelė korekcijos tikimybė.

Tai pirmas check lygis yra ties 2 800, antras – ties 2 815; trečias – ties 2 940. Šiandien longinti rizikinga, nes akivaizdžiai kaina yra esamo trendo viržūnėje. Bet galima, niekas juk nedraudžia. 😀

Infliacinis spaudimas JAV federalinei rezervų sistemai. S&P 500 indeksą spaudžia pardavėjai.
S&P 500 4H

EURUSD pozicijoje tęsiasi kritimas. Anksčiau atkreipėme dėmesį į down krypties pasipriešinimą. Jis taip ir liko neįveiktas. Suveikė savaitinis sell short signalas. Stopą nuleidžiam iki @1.15142.

Infliacinis spaudimas JAV federalinei rezervų sistemai. S&P 500 indeksą spaudžia pardavėjai.
EURUSD

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: