IntercontinentalExchange Inc

Bene geriausias būdas investuoti į akcijų biržą yra pirkti pačios biržos akcijas. Šios dienos investicinė idėja nėra tiesiogiai akcijų biržos operatorė. Pagrindinės veiklos yra Ateities sandorių biržos ir kliringo operacijos.

Investiciniu požiūriu tai labai gera kompanija. Jos Bendrasis pelningumas yra apie 80%, Grynasis pelningumas yra apie 30%. Toks pelningumas liudija apie aukštą kompanijos konkurencingumą.

IntercontinentalExchange, Inc yra reguliuojamų globalių rinkų, įskaitant ateities sandorių biržas, nereguliuojamų biržų (OTC), akcijų biržų, kliringo namų operatorė. Kompanijos „prekybinėse aikštelėse“ prekiaujama energijos ir žemės ūkio produktais ir žaliavomis; kredito rizikos apsikeitimos sandoriais (CDS); akcijų indeksų ir valiutų kontraktais.

Kompanija veiklą pradėjo 2 000 m. kaip energijos žaliavų prekybos aikštelė OTC rinkoje. Nuo to laiko kompanija plečiasi organiškai ir įsigydama kitas biržas. Dabar energijos žaliavų ateities sandorių reguliuojamas rinkas valdo per dukterines kompanijas ICE Futures Europe ir ICE Futures U.S.

ICE Futures Europe yra didžiausia energijos žaliavų ateities sandorių birža už JAV ribų. Žemės ūkio produktais ir finansiniais ateities sandoriais prekiaujama ICE Futures U.S. bržoje. Kanadoje Žemės ūkio produktų ateities sandoriais prekiaujama ICE Futures Canada biržoje. Kliringo namais operuojama per kompanijas ICE Clear Europe, ICE Clear U.S. ir ICE Clear Canada.

IntercontinentalExchange Inc finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 54.44% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. pelnu prireiktų net 10 metų. Finansai valdomi prisiimant riziką.

Korporacijos pelno dinamika stabiliai kylanti ir stabili. Pastarųjų 4 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 19.07%. O pastarųjų 2 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 19.80%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką. Nauja politika patvirtinta 2018 m. rugsėjį ir įsigalios nuo 2019 m. sausio 1 d. Programos suma – 2 mlrd. USD. Terminas – neribotai. 2019 metais supirkta 3 661 000 vnt. akcijų.Vidutinė akcijos supirkimo kaina – $92.86.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 16%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba. 10 metų vidutinis ROAE yra apie 12%. Gera grąža.

Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba net $8.87 EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti net po $217.

Tokia EPS dinamika susidarė dėl Įstatinio kapitalo padidinimo 2014 metais:

IntercontinentalExchange Inc akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys ICE.

AccIntercontinentalExchange Inc akcijų Buhalterinė vertė auga iš lėto, kaip ir turi būti didelės kapitalizacijos įmonei. BV augimo tempas yra 8% vidutiniškai kasmet.

Kompanija dirba sėkmingai ir šia sėkme dalijasi su akcininkais per ketvirtinių dividendų mokėjimą ir nuosavų akcijų supirkimą.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po 23.79% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 138% grąžą arba 15.87% vidutiniškai kasmet.

Prognozuojama maksimali investicijų grąža per artimiausius 5 metus gali siekti iki 15% vidutiniškai kasmet. Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki.

Mūsų rekomendacija yra akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Forumas

On September 23, 2019, the Bakkt Bitcoin Futures contract launched and on December 9, 2019, options on Bitcoin futures
launched. These contracts are traded on ICE Futures U.S. and cleared through ICE Clear U.S. Bakkt was approved by the
New York State Department of Financial Services to take custody of digital assets through Bakkt Trust Company, LLC, a
qualified custodian. Bakkt Trust takes custody of bitcoin for physically-delivered futures, creating the first fully regulated
marketplace to transact physically-delivered digital asset futures. In connection with the launch of the Bakkt Bitcoin Futures
contract, Bakkt contributed $35 million to the ICE Clear U.S. guaranty fund in September 2019, solely applicable to any
losses associated with a default in Bitcoin contracts and other digital asset contracts that ICE Clear U.S. might clear in the
future. Since launch, 2019 volume in physically-delivered Bakkt Bitcoin Daily and Monthly Futures was 85,413 contracts with
open interest of 505 contracts at December 31, 2019. Bakkt Bitcoin options volume was 68 contracts in 2019 with open
interest of 51 contracts at December 31, 2019

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: