IntercontinentalExchange Inc

IntercontinentalExchange Inc akcijos yra bene geriausias būdas investuoti į akcijų biržą yra pirkti pačios biržos akcijas. Šios dienos investicinė idėja nėra tiesiogiai akcijų biržos operatorė. Pagrindinės veiklos yra Ateities sandorių biržos ir kliringo operacijos.

Investiciniu požiūriu tai labai gera kompanija. Jos Bendrasis pelningumas yra apie 80%, Grynasis pelningumas yra apie 30%. Toks pelningumas liudija apie aukštą kompanijos konkurencingumą.

IntercontinentalExchange, Inc yra reguliuojamų globalių rinkų, įskaitant ateities sandorių biržas, nereguliuojamų biržų (OTC), akcijų biržų, kliringo namų operatorė. Kompanijos „prekybinėse aikštelėse“ prekiaujama energijos ir žemės ūkio produktais ir žaliavomis; kredito rizikos apsikeitimos sandoriais (CDS); akcijų indeksų ir valiutų kontraktais.

Kompanija veiklą pradėjo 2 000 m. kaip energijos žaliavų prekybos aikštelė OTC rinkoje. Nuo to laiko kompanija plečiasi organiškai ir įsigydama kitas biržas. Dabar energijos žaliavų ateities sandorių reguliuojamas rinkas valdo per dukterines kompanijas ICE Futures Europe ir ICE Futures U.S.

ICE Futures Europe yra didžiausia energijos žaliavų ateities sandorių birža už JAV ribų. Žemės ūkio produktais ir finansiniais ateities sandoriais prekiaujama ICE Futures U.S. bržoje. Kanadoje Žemės ūkio produktų ateities sandoriais prekiaujama ICE Futures Canada biržoje. Kliringo namais operuojama per kompanijas ICE Clear Europe, ICE Clear U.S. ir ICE Clear Canada.

IntercontinentalExchange Inc finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 48% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. pelnu prireiktų 2.68 metų. Finansai valdomi prisiimant nedidelę riziką. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba net $8.80 EPS.

Korporacijos pelno dinamika stabiliai kylanti. Pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14.87%. O pastarųjų 3 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 12.69%. Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką. Nauja politika patvirtinta 2018 m. rugsėjį ir įsigalios nuo 2019 m. sausio 1 d. Programos suma – 2 mlrd. USD. Terminas – neribotai. 2019 metais supirkta 3 661 000 vnt. akcijų.Vidutinė akcijos supirkimo kaina – $92.86.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 4.26%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba. 10 metų vidutinis ROAE yra apie 12%. Gera grąža. Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti net po $2 111.

Tokia EPS dinamika susidarė dėl Įstatinio kapitalo padidinimo 2014 metais:

IntercontinentalExchange Inc akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys ICE.

AccIntercontinentalExchange Inc akcijų Buhalterinė vertė auga iš lėto, kaip ir turi būti didelės kapitalizacijos įmonei. BV augimo tempas yra 3.67% vidutiniškai kasmet. Kompanija dirba sėkmingai ir šia sėkme dalijasi su akcininkais per ketvirtinių dividendų mokėjimą ir nuosavų akcijų supirkimą.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po 17.86% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus. Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 143% grąžą arba 13.93% vidutiniškai kasmet.

Prognozuojama maksimali investicijų grąža per artimiausius 5 metus gali siekti iki 10% vidutiniškai kasmet. Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki. Mūsų rekomendacija yra akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.

Išsamią veiklos analizę, rekomendacijas ir prognozes rasite čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: