Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

Bitcoin traders are some of the most irrational investors you’ll come across – Chris Pacia

Kitų valiutų irgi…

Galima paprognozuoti/pafantazuoti/pasvajoti, kad pasaulinės finansų institucijos ir valstybės ramiai pasileidžia savo kriptovaliutas ir piliečiai priverstinai-savanoriškai jas naudos. Tuo tarpu decentralizuotos kriptovaliutos bus išstumtos užribin.

Be to kriptovaliutų kapitalizacija šiuo metu siekia $172,952,454,412 (daugiau nei Iraqo, bet mažiau nei Naujosios Zelandijos 2016 m. BVP).

Tad nereikia tikėtis, kad valstybės nenorės uždėti čia savo ‘stogo’, paprastai kalbant, užkraus kokį nors mokestį ir gal net ne vieną.

Ir gausis toks paradoksas: naudosim decentralizuotą valiutą, tačiau už tai mokėsim labai centralizuotus mokesčius labai centralizuota valiuta.

O kalbant apie vertę, tai mes girdėjome daug kalbų: tai ir Ponzi piramidė, ir apgaulė, ir neaišku kas, ir $27 000 vertas turtas.

Prie vertės klausimo prisijungė ir BlackRock Financial strategas Richard Turnhill. Jis teigia, kad bitcoin neturi, nes nežino, kokia gali būti jo vertė.

Jei žaliavų vertę galima nustatyti, tai su kriptovaliutomis gerokai komplikuočiau. Būtent dėl šios priežasties JAV SEC veda diskusijas, kokiai kategorijai priskirti kriptovaliutas.

Blockchain technologija išaugo sauskelnes ir jau tapo elementu, naudojamu daug kur, ne tik atsiskaitymuose.

Apie nepriskyrimą kategorijai neina kalba: per daug toli bitcoin įkėlė koją į mūsų gyvenimą.

Blockchain technologija išaugo sauskelnes ir jau tapo elementu, naudojamu daug kur, ne tik atsiskaitymuose. Tiesa, dar tik kūrimo ir bandymų stadijoje. Bet čia tik laiko klausimas.

Straipsnio rašymo metu kriptovaliutų kapitalizacija yra $171,418,381,243. Per savaitę sumažėjo -0.89%. BTC dalis – 58%.
Naujienos trumpai

JAV Žaliavų Ateities Sandorių komisija leido kompanijai  LedgerX sukurti bitcoin opcionų rinką. Bitcoin ETF’ų kūrėjai bado pirštais į SEC…

Byzantium programoje aptikta klaidų. Tai kelias dienas ji išimta iš rinkos. Tai paveikė Ethereum kainą neigiama linkme.

Rinkos dalyviai tikisi, kad Kinijos draudimai ICO ir kriptovaliutų atžvilgiu bus sušvelninti arba pakeisti. Juk negali būti, kad Kinijos valdžia liks nuošalyje, kai tokios galimybės ir tokie pinigai mokesčių pavidalu.

JAV Generalinis prokuroras Jeffrey Sessions teigia, kad bitcoin masiškai naudojamas atsiskaitymams „dark“ internete.

Brazilijos ir Argentinos ‘bitkoinininkai’ nepalaiko SegWit2x ‘šakutės’. Iš principo jie už bitcoin blockchain protokolo pagerinimą, tačiau siūlo neskubėti nes tam reikia laiko, testavimo ir supratimo.

Kriptobirža Bitfinex dar rugpjūtį paskelbė, kad nuo š.m. lapkričio 9 d. neaptarnaus mažmeninių JAV piliečių. Tai reakcija š JAV SEC teiginį, kad ICO panašūs į IPO ir turi būti reguliuojami ir ICO turi vykti reguliuojamoje rinkoje.

Galima įtarti, kad iki lapkričio 9 d. JAV SEC pateiks oficialų sprendimą dėl ICO ir kriptovalutų.

Valdžia tikrai ras ‘geriausią“ sprendimą.

Blockchain.info savo klientams siūlo pasisaugoti SegWit2x pasekmių. Paprasčiausiai tereikia nusipirkti šiek tiek Ether.

Investicinis bankas UBS jau skamba pavojaus varpais ir siūlo vyriausybėms įsikišti, kad nesprogtų spekuliacinis bitcoin burbulas.

Venesueloje, daug žmonių užsiėmė kriptovaliutų maining’u vien tik tam, kad galėtų pamaitinti šeimą. Tačiau valdžia draudžia tokią veiklą ir mažiausiai 4 bitcoin kasėjai jau uždaryti už grotų.

Pietų Korėja ruošiasi apmokestinti kriptovaliutų naudojimą. Gerai skamba valdžios ketinimas „how to best tax cryptocurrencies“! Valdžia tikrai ras ‘geriausią“ sprendimą.

Mokėjimų platformos Payment21’s savininkai yra pirmoji pasaulyje bitcoin kompanija, kuri laikosi visų šalies reguliavimo reikalavimų, atitinkančių Šveicarijos finansinių institucijų reikalvimus.

Nuomonės

ADS Securitie CEO Phillipe Ghanem: kriptovaliutos yra daugiau nei vien tik nauja turto klasė.

Brazilijos Centrinio banko prezidentas Ilan Goldfajn bitcoin prilygino finansinės piramidės schemai.

Ben Bernanke: Bitcoin siekia pakeisti fiat valiutas ir išvengti reguliavimo bei valstybinio įsikišimo. Bet jam tai nepasiseks. Tačiau centriniai bankai palaiko blockchain technologiją.

Kinijos Liaudies banko Skaitmeninių valiutų tyrimo instituto direktorius Yao Qian: bitcoin vertė dabar yra tik spekuliacinė ir gali turėti neigiamos įtakos, jei valstybės jį pripažins realia valiuta.

Milijardierius bitcoin investuotojas Mike Novogratz oponuoja Jamie Dimon: Šis uždirba iš pinigų skolinimo ir bitcoin jam yra konkurentas, todėl prieš tai ir kovoja. Bet jam lemta pralaimėti.


Kontraversiška Rusija

Rusijos Verslininkų asociacijai verslo patriotizmui vystyti (Avanti) kreipėsi į Federacijos tarybą ir Dūmą su pasiūlymu šalyje įstatymiškai leisti tik vietinių kriptovaliutų cirkuliaciją.

Rusija planuoja paleisti nuosavą kriptovaliutą CryptoRuble.

Analitikai teigia, kad nuosavos kriptovaliutos paleidimas taptų oficialiu bitcoin uždraudimu, nors tuo pačiu šalis palaiko bitcoin kasimą ir net kalba apie elektros kainų mažinimą kasėjams.

Prezidentas pareiškė, kad panašiai, kaip JAV, Japonija ir Pietų Korėja, Rusija sieks reguliuoti prekybą kriptovaliutomis ir nedraus prekybos jomis.

Nors žinome, kad Rusijoje uždarytos visi užsienio kriptobiržų interneto puslapiai. O dar anksčiai Putinas pabrėžė, kad bitcoin yra nusikalstamų struktūrų atsiskaitymo priemonė ir turi būti draudžiama.

Iš principo, Rusija negali ignoruoti kriptovaliutų, tačiau jau nepatinka decentralizacijos idėja.

Rusijos Ekonomikos vystymo ministras M.Oreskin sako, kad bitcoin turi tokias charakteristikas, kurios yra blogesnės nei kazino. „First, you earn, then you will lose everything and be left with nothing.“

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kilimas ‘legalus’. Nes apart emocijomis paremtų nuomonių dėl jo kilimo ir jo kritimo mes daugiau nieko neturime.

Ir jei kas pasinaudojo mūsų signalu liepos viduryje pirkti bitcoin @2425.17, ramiai sau gali laikyti toliau, o korekcijas panaudoti pozicijai pasipildyti.

Savaitiniame grafike matome kiek per staigų BTC kilimą, todėl natūrali korekcija ir galima ir būtų labai sveika.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

3H periodo grafike AO oscliatorius liudija apie korekciją, kurią ir matome dabar. Yra tikimybė, kad jis dar prasitęs. Turime palaikymą ties 5699.99 bei ties 5589.79. Jei BTC juos pramuš, sustoti gali ties palaikymu esančiu 5101.35 lygyje.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

ETHUSD pozcijoje yra stiprus palaikymas ties $286. Nesitikima, kad artimiausiu metu šis palaikymas bus pramuštas. Bet kiek ir kokio kilimo sulauksime, irgi dar klausimas. Stebim mūsų informaciją per savaitę.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

Tačiau ETHBTC pozicijoje matome visišką down trendą. Mūsų buy long signalas suveikė ir pozicija užsidarė su nuostoliu.

Šiandien 4H periodo grafike galima tokia strategija: Buy long signalas @0.05152272. Short sell signalas @0.04705000.

Stopai yra atitinkami priešingi signalai ir naudojam dvigubo stopo strategiją.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

XRPBTC 4H periodo grafike turime tą pačią situaciją: Buy long signalas @0.00003513. Short sell signalas @0.00003213.

Stopai yra atitinkami priešingi signalai ir naudojam dvigubo stopo strategiją.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

BCHBTC 4H periodo grafike Buy long signalas @0.06001. Stop signalas @0.05144. Gali būti dvigubas.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

LTCBTC 4H periodo grafike nesuveikė ankstesnis Buy long signalas – kaina nusirito žemyn. Bandom toliau laikytis trendo ir dedam Short sell signalą @0.00920258.

Stop signalas @0.00984455. Gali būti dvigubas.

Intriga kriptorinkoje bręsta: kokia Bitcoin vertė?

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: