Invesco DB Commodity Index Tracking Fund

Invesco DB Commodity Index Tracking ETF (DBC) remiasi DBIQ Optimum Yield Diversified Commodity Index Excess Return™ indeksu. Indeksas susideda iš 14 labiausiai prekiaujamų ir reikšmingų žaliavų ateities kontraktų (fjučeriai).

ETF‘as peržiūrimas ir keičiamas kasmet lapkričio mėnesį. Fondą dabar sudaro aliuminio, naftos, vario, kukurūzų, aukso, dujų, benzino, sidabro, sojų, cukraus, kviečių ir cinko ateities kontraktai. 

 

Fondas investuotojas leidžia išspręsti kelias investavimo į žaliavas problemas. Visų pirma, tai sverto nebuvimas; antra, ženkliai sumažina įsigijimo kaštus; diversifikuoja portfelį.

Į fondą įeina 14 populiariausių biržinių žaliavų ateities kontraktų. Taip pat fondas investuoja ir į JAV Iždo obligacijas. Iš čia jis gauna pinigų srautus ir dalį jų išmoka akcininkams. 

Sudėtis:

NY Harbor ULSD 12.01
Gasoline 11.71
Brent Crude 11.64
WTI Crude 11.56
Gold 8.86
Soybeans 5.93
Natural Gas 5.90
Sugar 5.88
Corn 5.65
Wheat 5.12
Zinc 4.75
Copper 4.53
Aluminium 4.12
Silver 2.25
United States Treasury Bill 81.23
Invesco Treasury Collateral ETF 13.76
Premier US Government Money Portfolio 4.43
Mark to Market Gain or Loss 0.31

Šis fondas netinka visiems investuotojams dėl spekuliacinio investavimo, grindžiamo Fondo prekyba, kuris vyksta labai nepastovioje rinkoje. 

Kadangi investicijos į ateities sandorius yra rizikingos, tai kainų pokyčiai gali sukelti didelių nuostolių. pasirinkdami šį fondą, įvertinkite savo rizikas.Techninė analizė

Šaltinis: Invesco.com

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: