Investuojam į NT užsienyje 14. Pietų Afrikos Respublika

Pietų Afrika gyvena 50 milijonų gyventojų. Tai retai apgyvendinta teritorija. Dauguma gyventojų gyvena miestuose. Per 12 pastarųjų metų šaliai pavyko pasikeisti. Ji suvilioja daug turistų ištisus metus. Turizmo verslas čia vystosi labai sparčiai.

Keiptaunas yra nuostabaus grožio, dviejų vandenynų skalaujamas miestas. Labai mėgstamas užsieniečių turistų ir investuotojų. Čia galima suderinti gerų objektų ir vietos pasirinkimą.

Garden Route, einantis pietine pakrante nuo Heidelbergo iki Tsitsikammos, eina per būsimas rekreacines zonas. Tai būtinai pakels nekilnojamo jo turto kainas šalies pietuose. O šalia draugiško miesto Port Elizabeth rytuose žymūs ir nuostabūs smėlio paplūdimiai, viliojantys daug turistų.

Investuojam į NT užsienyje 14. Pietų Afrikos RespublikaPietų Afrikoje pučiasi nekilnojamojo turto bumas. Didėja pirkimo nuomai ir būstų nuomos galimybės. Daug įtakos turėjo 2010 m. vykęs pasaulio futbolo čempionatas. Į šalį sugrįžo investuotojų pasitikėjimas. Tai ir kelia NT ir nuomos kainas.

NT objekto pirkėjas sumoka visus turto perleidimo mokesčius, perdavimo žyminius mokesčiai, notarinių biurų rinkliavas, dokumentų išdavimo ir dar eilę mokesčių. Kapitalo prieaugio mokestis atsiranda tik tada, kai parduodamas maždaug 142 000 Amerikos dolerių vertės turtas.

Teisinius klausimus spręskite tik su nepriklausomu patyrusiu konsultantu.

Nors Pietų Afrika yra gerai išvystyta infrastruktūra, biurokratizmas vis tiek didelis. Pirkimo procesas gali trukti labai ilgai.

Valiutos įvežimas į šalį griežtai kontroliuojamas. Žinokite ką ir kiek galima atsivežti.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: