Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
NT

Investuojam į NT užsienyje 5. Prancūzija

Prancūzija nekilnojamojo turto investuotojams šiuo metu išlieka kaip patrauklių galimybių šalis. Ir tai nežiūrint to, kad atsirado daug kitų šalių su įdomia NT rinka. Prancūzija vilioja savo kultūra, gyvenimo būdu, gera NT objektų verte, gerais investavimo regionais su puikiomis klimatinėmis sąlygomis. Rinka čia labai gerai išvystyta ir pritaikyta užsieniečiams. Nepaisant prietarų apie Prancūziją, čia Jūs rasite angliškai kalbančius realterius, angliškai bus galima registruoti ir pan. Lengvai pasiekiama ir suprantama teisinė sistema.

Objektų geriausia pradėti ieškoti tuose regionuose, kuriuose sparčiausiai auga populiacija. Langedoke, Akvitanijoje, Lotaringijoje, Pietų Pirėnuose, Gaskonijoje.

Prancūzija yra labiausiai pamėgta turistų šalis. Todėl investuoti į NT išnuomavimui yra vienas geriausių būdų. Ir sąlyginai pelningas. Prancūzijos vyriausybė palaiko turizmo industriją, o tam reikia, kad turistai turėtų kur patogiai gyventi. Todėl yra visas spektras programų ir mokesčių lengvatų investuojantiems į NT objektus nuomai. Tereikia imti ir nusipirkti reikiamą objektą.

Prancūzijoje mokesčių mokėtoju tampate jei gyvenate ten neribotą laiką arba prabūnate vidutiniškai daugiau nei 183 dienas per metus. Pajamos gali būti apmokestinamos nuo 0% iki 40%. Mokestinė sistema sudėtinga, todėl būtinai susiraskite gerą konsultantą. Nes reikės pasistengti, kad nebūtumėte apmokestinti dvigubai.

Teisinė sistema sudėtinga. Be gero notaro nepajudėsite iš vietos. Geriausia NT objekto paieškas ir pradėti nuo gero notaro susiradimo. Būtinai praleiskite kažkiek laiko žiemą tame regione, kuriame norite investuoti. Pasižiūrėkite, kokios čia nuomavimo galimybės.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.