Antradienis, 21 gegužės, 2024
NT

Investuojam į NT užsienyje 12. Portugalija

Portugalija. Kiekvienas ras sau vietą Portugalijoje. Golfo aikštynai ir paplūdimiai Algarvėje, žali kraštovaizdžiai Šiaurės Portugalijoje, tylūs miesteliai ir kaimai Sidabro krante (Silver Coast). Portugalijos Žydroji pakrantė arba Costa Azul yra vienas iš sparčiausiai augančių turizmo regionų. Vos 20 minučių kelio nuo Lisabonos, tai puiki savaitgaliams atostogoms, o kainos dažnai yra per pusę mažesnės už Algarvės kainas.

Faro yra klestintis kurortinis miestas Algarvėje namų kainos yra gana mažos, palyginus su kitais kurortais. Šalia yra oro uostas, užtikrinantis milijonus lankytojų kasmet. Silver Coast yra populiariausia tarp užsienio nekilnojamojo turto pirkėjų. Turizmas yra gyvybiškai svarbus Portugalijos ekonomikai ir šalis labai priklauso nuo Algarvės, Lisabonos ir Madeiros regionų, kurie pritraukia daugiau nei 85 procentų tarptautinio turizmo srauto.

Portugalijos vyriausybė investuoja į turizmą ir iki 2015 m Algarvėje siekiama pritraukti tarp 13,7 ir 13,9 milijono turistų. Tai būtų 2,7% vidutinis augimas kasmet. Algarvėje plėtojamos įvairios aktyvumo sritys. Nuo vyno degustacijos turų, garsių paplūdimių iki golfo aikštynų. Pradėkite objektų investavimui ieškoti nuo šito regiono.

Kaip nerezidentas nuosavybės savininkas Portugalijoje, Jūs turėsite sumokėti pajamų, pridėtinės vertės, turto, kapitalo prieaugio mokesčius. Turto pardavimo mokestį sumoka pirkėjas, ir notaras turės patvirtinti, kad šis būtų sumokėtas prieš baigiant sandorį.

Mokėtina suma yra kintama, priklausomai nuo turto kainos. Individualios situacijos gali skirtis. Todėl geriausia pasikonsultuoti su mokesčių konsultantu, turinčiu specialių žinių Portugalijos mokesčių sistemoje.

Portugalijos teisinę sistemą kontroliuoja notarai. Todėl labai svarbu samdyti nepriklausomą advokatą, kuris užtikrins, kad būtų visi reikalingi dokumentai. Jums reikės NIF numerio (Portugalija mokesčių mokėtojo numeris), kad Portugalijos mokesčių institucijos galėtų jus identifikuoti.

Apžiūrėkite objektus skirtingais metų laikais, prieš nusprendžiant pirkti.

Samdykite nepriklausomą advokatą.

Nuomai ieškokite objektų su valdymu, netoli golfo laukų ir paplūdimių.

Daugiau informacijos apie Portugalijos Real Estate rinką.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.