Investuojam į NT užsienyje 2

Naudokitės nekilnojamos turto agento (realtoriaus) paslaugomis. Yra daug būdų rasti agentą, bet geriausias agentas bus tas, kurį jums rekomenduos geras pažįstamas ir jau su patirtimi.

Pirmas straipsnis

Ieškokite rekomendacijų atstovybėse, teisininkų kontorose, pas asmeninį bankininką. Jei neturite ko paklausti, atsakymą rasite Google.com.

O gal rasite NT agentūrą, solidžią NT agentūrą, dirbančią ir Jus dominčioje šalyje ir čia Lietuvoje. Gal Remax Jums gali pasitarnauti. Juk vietinis agentas geriausiai žino apie savo šalies NT rinkos gylį, daug gali papasakoti apie Jus dominančio objekto galimybes.

O jei dar surasta NT agentūra yra tarptautinių federacijų ir asociacijų narė, tai dar geriau. Ieškokite informacijos čia www.aipp.org.uk.

Pirkti nekilnojamąjį turtą nuomai yra vienas optimaliausių dalykų. Bet jis vienas ir populiariausių rinkoje, ypač turistų pamėgtose šalyse.

Įsivaizduokite kotedžą kur nors prie jūros, kurį galite išnuomoti visus metus, o pajamos apmokės Jūsų atostogas tame pačiame kotedže. Svarbu tik sužinoti, kaip tokios pajamos apmokestinamos toje šalyje ir Lietuvoje.

Ieškant tokio objekto reikia atsižvelgti į kelis veiksnius, nurodančius tokio objekto (buy-to-let) potencialą. Vieta, aplinka, turistinė infrastruktūra, susisiekimas, kitos komunikacijos ir subtilybės.Investuojam į NT užsienyje 2

O į kokios rūšies turistus orientuota paslauga bus? Šeimos, senjorai, verslininkai, sirgaliai ir panašiai? Atostogų sezonui nuomosite ar ištisus metus?

Nuo tokių klausimų ir atsakymų priklauso nuomos rentabilumas, atsipirkimo greitis ir pajamų dydis. Todėl pats svarbiausias klausimas yra kokios nuomos kainos toje vietoje?

Bet tai ne viskas. Nesvarbu, ką perkate. Svarbiausia pirkimo dalis arba dalis dar prieš pirkimą yra užsitikrinimas, kad gavote gerą teisinę konsultaciją.

Tai kainuoja. Tačiau tai gali būti daug pigiau už neteisingai sudarytą sandorį ir sumokėtus pinigus. Situacijų būna įvairių. Neužtenka pasitikėti vien tik kieno nors sėkmės istorijomis.

Pirmiausia reikia žinoti apie tos šalies nuosavybės teisę. Kaip pereina hipoteka, kam atitenka buvusio savininko skolos po pirkimo ir daug panašių dalykų.

Kiekvienoje šalyje savi įstatymai. O ar namas pastatytas legaliai, kokie statybos reglamentai? Išvengsite daug problemų. Bet tam geriau turėti savo teisininką, o ne NT agento paskirtą, nes atsiranda interesų konfliktas.

Mokesčių klausimo perkant tikrai nepavyks išvengti. Geriausiai pakonsultuos specialistas išmanantis abiejų šalių mokestinius niuansus. Tik nereikia bijoti mokesčių.

Jie yra visur ir juos būtinai turite mokėti, jei tik perkate ir turite NT objektą. Bet visais atvejais reikia išsiaiškinti dvigubo apmokestinimo klausimą.

Geriausia kai Lietuva su Jūsų pasirinkta šalimi yra pasirašius dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį. Kad nesumokėti mokesčių daugiau nei reikia, tam reikia žinoti mokesčių sistemą abiejuose šalyse.

Kaip mokami mokesčiai, kokios baudos už laiku nesumokėtus mokesčius? Kokie paveldėjimo mokesčiai ir panašiai?

Turėkite ne vieną o kelis patarėjus.

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: