INVL Baltic Real Estate akcininkai patvirtino dividendų politiką

Šiuo metu naują akcijų emisiją platinančios bendrovės INVL Baltic Real Estate akcininkai patvirtino dividendų politiką, kuri numato, kad kasmet bus mokama ne mažiau kaip 0,012 euro dividendų akcijai, kas sudaro 3 proc. nuo naujos akcijų emisijos platinimo kainos. Bendrovės akcijomis yra prekiaujama NASDAQ Vilnius biržoje.

„Stabilus dividendų mokėjimas – viena iš sąlygų, kurią svarsto ir gyventojai, ir instituciniai investuotojai prieš priimdami sprendimą investuoti“, – sakė INVL Baltic Real Estate direktorius Egidijus Damulis, kuris šiandien vykusiame akcininkų susirinkime buvo išrinktas ir šios bendrovės valdybos nariu. Jo teigimu, priklausomai nuo veiklos rezultatų ir lėšų poreikio investicijoms mokami dividendai gali būti ir didesni nei numatyta politikoje.

INVL Baltic Real Estate šiuo metu platina naują 11,5 mln. eurų vertės akcijų emisiją, vienos akcijos platinimo kaina – 0,4 euro, o startinė investicinė suma neribojama.

Naujoji emisija leidžia nepriklausomai nuo turimos pinigų sumos investuoti į bendrovę, sėkmingai valdančią ir prižiūrinčią savo nekilnojamo turto portfelį, sudarytą iš įvairių biurų bei komercinės paskirties objektų strategiškai patraukliose lokacijose Vilniuje ir Rygoje, pasižymintį aukštais užimtumo rodikliais bei generuojantį stabilius finansinius srautus. Vertinama, kad tai yra patraukli alternatyva norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą, tačiau neturintiems galimybių skirti laiko ir lėšų jo priežiūrai.

INVL Baltic Real Estate siekiama metinė grąža – nuo 8 proc.Ją užtikrinti sieks portfelį valdanti didelę patirtį nekilnojamojo turto srityje turinti komanda.

Norint įsigyti emisijos akcijų, iki kovo 3 dienos reikia pateikti paraišką emisijai įsigyti nurodant dominančią akcijų pirkimo sumą. Tai galima padaryti viename iš „INVL Finasta“ skyrių Vilniuje (Gynėjų g. 14) ar Kaune (Savanorių pr. 349), taip pat Šiaulių banko skyriuose Vilniuje (Šeimyniškių g. 1A (6 aukštas)), Kaune (Laisvės al. 80), Klaipėdoje (Taikos pr. 101) ir Šiauliuose (Tilžės g. 149). Kovo 3 dieną 17 val. baigiamas emisijos platinimas gyventojams, o kovo 4 dieną 17 val. – instituciniams investuotojams.

Pritrauktos lėšos bus naudojamos 6,5 tūkst. kvadratinių metrų komercinių patalpų „Vilniaus vartų“ komplekse įsigijimui iš dalies finansuoti ar refinansuoti bei skolinto ir nuosavo kapitalo santykiui subalansuoti prieš tampant uždaro tipo investicine bendrove. Planuojama, kad įgijus šį statusą, įmonės valdymas patikėjimo teise bus perduotas turto valdymo bendrovei INVL Asset Management.

Patvirtintą dividendų politiką turi ir INVL grupei priklausanti į žemės ūkio paskirties žemę investuojanti INVL Baltic Farmland.

INVL Baltic Real Estate valdo 52 mln. eurųvertės 58 tūkst. kvadratinių metrų nekilnojamojo turto strategiškai patraukliose lokacijose Vilniuje ir Rygoje: biurų patalpas sostinės „Vilniaus vartų“ komplekse, verslo centrą „IBC“ šalia Konstitucijos prospekto bei biurų pastatus Senamiestyje Vilniaus gatvėje, Šiaurės miestelyje, biurų ir sandėlių patalpas Kirtimuose, taip pat „Dommo blusines park“ gamybos, sandėliavimo ir biuro patalpų kompleksą šalia Rygos aplinkkelio.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: