IQ Hedge Multi-Strategy Tracker ETF

IQ Hedge Multi-Strategy Tracker ETF – geriausias likvidus alternatyvus fondas

IQ Hedge Multi-Strategy Tracker ETF atkartoja ir seka IQ Hedge Multi-Strategy Index’ą. O pats indeksas atkartoja įvairias hedge fondų strategijas ir investavimo stilius.  

Iš principo, šis ETF’as leidžia individualiems investuotojams pasiekti tik informuotiems investuotojams skirtus fondus ir pasinaudoti jų galimybėmis diversifikuojant savo investicinį portfelį.

QAI fondas mažai koreliuoja su akcijų ir obligacijų ETF’ais. Jis siekia absoliučios grąžos (absolute returns), bet nereikia manyti, kad su gausite didelę grąžą.
Priešingai, šio fondo tikslas yra sumažinti jūsų portfelio svyravimus. Tokiu būdu jis yra geras priedas portfelyje, turinčiame akcijų ir obligacijų bei jų fondų.

IQ Hedge Multi-Strategy Tracker ETF 5 hedge fondus neinvestuoja, jis investuoja į kitus ETF ir dėl to labiau panašus į fondų fondą.

Fondas netinkamas spekuliacijoms ar ieškantiems didelių grąžų. Tai stabilaus augimo. mažo svyravimo fondas, padedantis šiek tiek apsaugoti jūsų investicinį portfelį nuo didelių svyravimų.

Jei jūsų tolerancija rizikai ir svyravimams (volatility) yra maža, būtinai savo portfelyje turėkite šiek tiek šio fondo akcijų.

Fondo metiniai mokesčiai yra apie 1%,


Techninė analizė šiam fondui kaip ir nereikalinga. Bet pažiūrėkite į į grafiką. Per visą savo istoriją fondo kaina kilo kiek daugiau nei 2% vidutiniškai kasmet.

Per maža grąža, siekiant padidinti savo kapitalą. bet pakankama, kad padėti augti kitiems jūsų portfelio instrumentams, priklausomai nuo situacijos rinkoje.

Fondo oficialus puslapis: https://www.nylinvestments.com/IQetfs/etfs/IQ-Hedge-Multi-Strategy-Tracker-ETF


Pasiteiravimams

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: