Šeštadienis, 13 balandžio, 2024
Straipsniai

Kaip investuosime 2023 metais? Kitas požiūris į Investavimą

Kaip investuosime 2023 metais? Ankstesnėse įžvalgose apie ateinančius metus mes bandėme apžvelgti įvairų turto klasių investicines perspektyvas trumpuoju laikotarpiu. Iš principo, tai tam tikro lygio prognozės, remiantis dabar turima informacija. O kaip žinome, prognozės yra nedėkingas dalykas. Tai viena…

Antra, mes visada akcentavome, ne į galimą kainos dinamiką ateityje (tas irgi įdomu), bet kokios gali atsiverti galimybės ir kaip tomis galimybėmis pasinaudoti. Tai reiškia, kad savo investicinėje strategijoje paliekame vietos juodosios gulbėms siautėti, negriaunant pačios strateginės struktūros.

Vadinasi, mes čia pradedame kalbėti apie visai kitokias investavimo paradigmas. Ne, dviračio čia mes neišradinėjam. Mes individualaus investuotojo investavimą keliam į daug aukštesnį lygį. Pasigilinkime.

Kitoks Investavimas

Turėti įžvalgas apie investavimą yra geras dalykas. Dar geresnis dalykas yra turėti investavimo (arba treidingo) strategiją. Tačiau individualus investuotojas susiduria su viena labai didele problema: beprotiškai dideliu informacijos kiekiu kiekvieną akimirką. Dalis informacijos būna visiškai nereikalingos.

Tačiau ir atlikus didelį darbą – atsijoti reikalingą informaciją nuo nereikalingos – lieka labai labai daug aktualios informacijos, kurią dar reikia apdoroti.

Kiek pasikausčiusiam analizėje investuotojui tai vieni niekai. Jis su tuo susitvarko puikiai. Obettačiau… Kol jis tvarko turimą informaciją, jis praleidžia nepastebėtomis kitas rinkos galimybes. Pavyzdžiui, kol padarei vienos kompanijos Fundamentaliąją analizę ir radai gerą kompaniją investavimui, kito sektoriaus, kitos geros kompanijos akcijų kaina staiga pakilo, nes kažkas kitas analizę pasidarė anksčiau ir ją paskelbė.

Žodžiu, tokių praleistų galimybių yra šimtai. O jei paskaičiuosime dar kitas turto klases – galima mūsų investicijų grąža sumažėja ženkliai.

Ką daryti?

Naujai besiformuojanti mūsų komanda turi idėją kaip visą tai pakeisti. Ji kuria produktą, kur investuotojui nereikės pačiam analizuoti, ieškoti, skaičiuoti.

Kaip investuosime 2023 metais? Kitas požiūris į Investavimą
  1. Listinguojamų biržose įmonių analizė ir vertinimas.
  2. Investicinio portfelio kūrimas ir analizė per kelias sekundes.
  3. Pelningos investicijos idėjos.
  4. Investicinio portfelio idėjos.
  5. Įvairios turto klasės.
  6. AI pagrįstos prognozės ir vertinimai.
  7. Rinkos situacijos analizė.
  8. Prekybos signalai aktyviems prekiautojams ir daytraderiams.
  9. Vartotojui poreikiams pritaikoma platforma.

Gerai, ką tai bendra turi su kitų metų investavimo įžvalgomis? Ryšys tiesioginis. Vietoj to, kad burti iš kavos tirščių apie ateities tendencijas ir galimas kainas, kur kas paprasčiau pateikti (o ir gauti) analizę ir skaičiavimus apie galimą investicinę grąžą kasdien, Čia ir Dabar.

Mūsų besiformuojanti komanda ieško tiek investuotojų, galinčių padėti vystyti projektą, tiek naujų komandos narių, norinčių prisidėti prie platformos visiems ir kiekvienam sukūrimo. Susidomėję galite parašyti mums info at investsy.io.

Gražių ir ramių jums metų!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.