Sekmadienis, 19 gegužės, 2024
Mokomieji Straipsniai

Kaip investuoti svyruojančiose rinkose?

Kaip investuoti? Jūs galvojate, kad rinkos labai svyruoja? Jūs matote sumaištį akcijų biržose? Jūs jaučiatės nesaugiai ir neužtikrintai? Jei į visus klausimus atsakėte „Taip“, Jūs blogas investuotojas. Be jokios abejonės… Kodėl?

Todėl, kad neturite arba pamirštate apie savo ilgalaikius tikslus. Jus veikia kasdieniniai akcijų biržos svyravimai. Pamirškite spekuliavimą, pamirškite „intraday“ sandorius, investuokite ilgam. Savo portfelį apžvelkite periodiškai, bet ne kasdien.

Todėl, kad Jūs vis dar neįveikėte savo baimių. Akcijos pasiduoda cikliškumui. Nebijokite Meškų rinkos. Rinkos kritimas yra galimybė, jokiu būdu ne krizė Jūsų portfeliui. Visada portfelyje turėkite grynųjų. Grynieji yra jėga (Cash is king). Pinigai pridės Jums daugiau drąsos. Papildomai tai reiškia, kad turite atsisakyti investavimo su svertu.

Todėl, kad Jūs nediversifikuojate savo portfelio. Tačiau su diversifikacija reikia būti atsargiems. Yra daug Už ir Prieš. Apsvarstykite ar Jūsų portfelis pakankamai apsaugotas nuo akcijų rinkų griūties ir neužtikrintumo. Todėl reikia šiek tiek diversifikuoti.

Todėl, kad Jūs investuojate į „nekokybiškas“ akcijas. Investuokite į žinomiausių, didžiausių, laiko patikrintų kompanijų akcijas, ypač jei esate naujokas rinkoje.

Amerikiečiai turi gerą terminą – „Blue chips“. Investuokite į dividendines akcijas, jei esate patyręs investuotojas. Yra daug gerų dividendinių strategijų. Viena iš jų yra Dividendų Aristokratai.

Todėl, kad jūs esate viskuo nepatenkintas ir nelaimingas žmogus. Nesijaudinkite, būkite laimingu. Mylėkite gyvenimą ir save. Ir niekur neskubėkite.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.