Sekmadienis, 21 liepos, 2024
Mokomieji Straipsniai

Kaip uždirbti iš akcijų? Kodėl mes ateiname į akcijų rinką? Ketvirta dalis

Kodėl mes ateiname į akcijų rinką? Pagrindinis dalykas yra noras realizuoti save. Kaip bet kokioje kitoje veikloje. Būtent noras save realizuoti leidžia Jums pasiekti aukštų rezultatų. Jei dirbate tik dėl pinigų, greičiausiai ir uždirbate vidutinio atlyginimo lygyje ir ne daugiau.

Norintis daug pasiekti investuotojas pastoviai tobulinasi ir gerina investavimo įgūdžius. Kaip ir visi kiti darbai, investavime reikia būti darbštiems, o be to dar ir drąsiems. Todėl ne kiekvienas ateina į akcijas dirbti ir dar labiau ne kiekvienas uždirba, t.y. pilnai realizuoja save.

Neuždirbimo ir pinigų praradimo priežastis yra manymas, kad biržoje galima greitai ir daug uždirbti be didelio vargo. Tai klaidinga mintis. Neuždirbate todėl, kad tingite dirbti ir tobulėti.

Kaip uždirbti iš akcijų? Kodėl mes ateiname į akcijų rinką? Ketvirta dalis

Sėkmingas investuotojas arba spekuliantas visų pirma yra realistas. Nė nemanykite, kas su $15 Jūs forexe uždirbsite milijonus. Net ir turint Voreno Bafeto sėkmę (apie 23% per metus), Jums teks „foreksintis” 55 metus, kad gautumėte milijoną.

Su sąlyga, kad per tą laiką nevalgysite ir sąskaitų neapmokėsite. Būkite realistais. Fantazuoti gerai, bet investuoti geriau kiek pasiskaičiavus. Na ir kas, kad skaičiai parodys ne tai ką norite. Jie bus arčiau teisybės už Jūsų fantazijas. Svarbu pradėti.

Paskui gerinti savo įgūdžius, tobulėti, nesinervuoti. Investuokite brandžiai, nespekuliuokite ir pinigai ateis savaime.

Va to mes ateinam į akcijų biržą!

Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.