Pirmadienis, 26 vasario, 2024
Strategijos

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų Dorianas

Tų uraganų sezono metu būną ne vienas ir ne du. Visi jie ateina su didesniais ar mažesniais nuostoliais. Kapitalo rinkos irgi reaguoja į uraganus. Ne išimtis ir šitas, labai įdomiu Dorianas pavadinimu. Paminėjom jį, nes jau labai įdomiu laiku jis atskrieja. Štai jums ir vėjai…

Dauguma uraganų turi savybę pakelti naftos kainas rinkoje, kol siautėja JAV pakrantėje. Šito uragano grėsmės akivaizdoje, naftos kainos krito. OK, jūs pasakysit, bet jis gi grėsmės JAV naftos atsargoms nesudaro juk.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų Dorianas
Light Crude nafta penktadienį krito

Tiesa, dar pasirodė Rusijos ministro komentaras, kad rugpjūtį šalyje naftos gavybos nesumažino tiek, kiek buvo OEPC ir Co. susitarę. Rinkos dalyviai, žinodami sunku rusų charakterį, mano, kad šalies įmonės gavybos visai nesumažino. Tai gal net labiau įtakojo naftos kainą nei Dorian’as

Kontekstas įdomus dar ir tuo, kad visi kainų kritimai aiškinami vienu ir tuo pačiu dalyku: nerimas dėl pasaulinės ekonomikos lėtėjimo bei muitų karai. Kaip be to: jei neturi ką pasakyti, tai pasiimi mantrų paruoštukus ir kartoji. Nuolatinis kartojimas tampa neabejotina tiesa.

Bet mes imam ir suabejojam. Imam Baltic Exchange Dry indeksą ir matom, kad laivų fraktų kainos toliau kyla.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų Dorianas
Baltic Exchange Dry indeksas
Šaltinis: Tradingeconomics.com

JAV verslas

Ogi JAV verslininkai 2019 m. liepą ilgalaikio naudojimo prekių užsisakė daugiau nei liepą. Ir tai pirmas augimas per 11 mėnesių.


source: tradingeconomics.com

Bet jei atmestume Pentagono užsakymus, tai prekių užsakymų augimas yra tik 1.4%. Bet vis tiek augimas ir JAV verslininkai nestabdo. Tuo labiau, kad dinamika gerokai aukštesnė už vidurkį

Aukso kaina nustojo kilti, sidabras dar kažką bando, bet jau ne ką…

Tai pala, pala, mes čia neseniai Krizės laukėm, vaišių stalą dengėm, vodziarą šaldėm, šašlus marinavom – ir ji neateis???!!!

Aišku, kad ateis. Ne viskas čia taip gerai. Tiksliau, viskas čia taip blogai. Kiniečiai prekes veža ne tik į JAV. AliExpress dirba išsijuosę, „vykddydami” Rusijos „importo pakeitimą” (orig. импортзамещениe) bei Gynybos ministerijos „išradimus”.

Žodžiu, tiksi trigeris, jau ne už kalnų, už kampo, kabo ant plauko, tuoj-tuoj, jei ne ryt, tai poryt, lazda nesužaliuos ir ji ateis.Pažiūrėkite į Vaidoto pasakotus indeksus, ir patys pamatysit.

Bet kai Building Permits kyla, o verslo atsargos krenta, tai ropę ant pečių pradeda niežėti pakaušio srityje: o čia kaip dabar?

D.Trump dulkina Powell’ą, Powell kabina makaronus apie… blyn, apie ką jis kalba? New Normal? Džyzus, nėra tokio dalyko, kaip New ar Old Normal. Net Normal nėra.

Yra dinamika, yra nuolatinė kaita – vienintelis stabilus dalykas po Saule. Ir čia dar tas uraganas charizmatišku pavadinimu. Kaip koks ženklas iš viršaus, kad arba tu gyveni realybėje, arba, kurdamas savo fantastinį finansinį pasaulį, baigi labai tragiškai ir dar kiti nukenčia. O.Vaildas kampe rūko…

Tarpiniai rezultatai

OFG Bancorp, Sonoco  pozicijos užsidarė su trailing stopu. Autodesk long pozicija užsidarė su apsauginiu stopu.

Sudėta orderių48
Suveikė orderių37
Užsidarė su apsauginiu stopu19
Užsidarė su trailing stopu13
Tarpinis rezultatas, doleriai/viena akcija-74.91
Tarpinis rezultatas, proc.-2.25

Grafikai

Amazon pozicijoje stopą leidžiam iki @1799.75.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų Dorianas
AMZN

Lockheed Martin pozicijoje stopą keliam iki @376.76.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų Dorianas
LMT

Osi Systems  pozicijoje stopas @107.93.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų
OSIS

Autodesk pozicijoje labai įdomi situacija. 27 dieną atsidarė longas, tačiau kitą dieną jis užsidarė su 6.7 USD/akcijai nuostoliu. Ir atsidarė short pozicija. Stopas @151.41.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų
ADSK

Nauji orderiai

McDonald’s pozicijoje sell shot signalas @213.88.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų
MCD

Overstock pozicijoje sell short signalas @15.45.

Kapitalo rinkos 2019-09-02. Finansų rinkų
OSTK

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams. Tik 100 EUR. (Rudens nuolaida netruks amžinai)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.