Kapitalo rinkos. Kapitalo rinkos. Prekybinės dienos pabaiga 2019-09-13

Europos akcijos

Europoje European Stoxx 600 kilo 0.4%, labiausiai kilo bankų ir pagrindinių resursų sektorių indeksai, 2.8%, tačiau maisto ir gėrimų pramonės sektorius krito 1.9%. Ispanijos bankai kėlė indeksą Stoxx 600: Caixabank akcijų kaina kilo 6.9%, Banco De Sabadell akcijų kaina kilo 7.4%.

Bankų Commerzbank, RBS ir Barclays kainos 5% – aukščiausiai European banking indekse. Atlantia akcijų kaina krito 7.9% po Mokesčių inspekcijos pretenzijų ir kelių pareigūnų arešto.

Valiutos

Svaras toliau sparčiai kyla, po informacijos žiniasklaidoje, kad Šiaurės Airijos valdančioji partija sutinka priimti dalį ES taisyklių po Brexit. Svaras šiandien pakilo 4% per 8 sesijas po ankstesnio kritimo, kai buvo daug neaiškumų dėl Brexit. Šiandien svaras kilo 1% iki $1.2475.

Žaliavos

Naftos kaina penktadienį viršijo 60 USD už barelį, kai užuominos apie progresą JAV ir Kinijos prekybos ginče nusvėrė susirūpinimą dėl pasaulinės ekonomikos sulėtėjimo ir naftos paklausos.. Dvi didžiausios pasaulio ekonomikos ruošiasi naujoms deryboms ir prieš diskusijas darė taikius diplomatinius gestus, pradžiugindamos investuotojus.

Brent naftos fjūčerių kaina kilo 10 centų iki $60.48 už barelį, po kritimo iki $59.60. West Texas Intermediate fjūčerių kaina kilo 40 centų iki $55.49 už barelį.

Susiję straipsniai:

JAV akcijos

JAV akcijų rinkose technologijų kompanijų Apple ir Broadcom akcijų kainos penktadienį krito, nes spekuliantai įvertino naujausius neaiškios pasaulinės augimo perspektyvos rodiklius ir pastebimą pažangą mažinant Kinijos ir JAV prekybos įtampą.

S&P 500 laikėsi ties 3,009.18, o Nasdaq Composite krito -0.24% iki 8,174.69. Penktadienį oficiali Kinijos naujienų agentūra „Xinhua“ pranešė, kad šalis kai kurioms JAV kiaulienos ir sojos pupelių rūšims netaikys papildomų tarifų. Didžiausias JAV mėsos perdirbėjas Tyson Foods Inc akcijų kaina kilo 3,4%.

Obligacijos

Euro zonos obligacijų pajamingumas penktadienį pakilo iki šešių savaičių aukštumų, kai rinkoje pasirodė susirūpinimas, kad Europos centrinis bankas pasiekia savo politikos galimybių ribas kitą dieną po to, kai bankas pažadėjo neribotą paskatą silpnai ekonomikai skatinti.

Vokietijos 10 metų trukmės obligacijų pajamingumas kilo iki -0.48%, ir tai didžiausias savaitinis kilimas nuo 2018 m. pradžios. 3 metų trukmės Vokietijos obligacijų pajamingumas perkopė į teigiamą zoną ir siekia 0.06%

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: