Kapitalo rinkos. Prekybinės dienos pabaiga 2019-10-25

Europos akcijos

Prekybinės dienos pabaiga. Europos akcijų rinkose Europos Stoxx 600 kilo 0,12 proc., o mažmeninės prekybos kompanijų akcijų kainos pakilo šiek tiek daugiau nei 1,1 proc., tuo tarpu maisto ir gėrimų sektoriaus akcijų kainos sumažėjo beveik 1,7 proc. Bendrai Europos biržose vyravo prieštaringos nuotaikos.

Jungtinės Karalystės bankas Barclays penktadienį pranešė apie grynąjį trečiojo ketvirčio nuostolį, kurį patyrė dėl 1,4 milijardo svarų (1,8 milijardo dolerių) vertės draudimo išmokų, tačiau, palyginti su stipriais pagrindiniais duomenimis, jis padidėjo 2,2%. Ubisoft akcijų kaina krito beveik 16%, nes sumažino pelno prognozės ir dėl atidėtų kai kurių triple-A žaidimų išleidimo.

Valiutos

Valiutų rinkose penktadienį svaro sterlingų kursas smuko, nes Europos Sąjunga nenustatė JK pasitraukimo iš bloko datos, o JK parlamentas atnetė ministro pirmininko Boriso Johnsono raginimą surengti rinkimus, kad išeitų iš aklavietės. ES ambasadoriai iš esmės sutarė atidėti terminą po spalio 31 d.,

Svaras JAV dolerio atžvilgiu koregavosi 0,25% iki 1,2823 USD, nors ir išliko aukščiau savaitės žemiausio 1,2790 USD lygio ketvirtadienį po to, kai Johnsonas pasiūlė rinkimus.

Žaliavos

Žaliavų rinkose penktadienį naftos kainos krito, tačiau buvo linkusios į stiprų savaitės prieaugį dėl netikėtai mažo JAV naftos atsargų kiekio ir galimo OPEC ir jos sąjungininkų veiksmų sumažinti gavybos apimtį, reaguojant į ekonomikos lėtėjimą.

Brent naftos ateities sandorių kaina buvo 29 centais mažesnė, 61,38 USD, tačiau savaitinis prieaugis buvo didesnis nei 3%. West Texas Intermediate (WTI) naftos ateities sandorių kaina krito 22 centais iki 56,01 USD, o per savaitę pakilo daugiau nei 4%.

Susiję straipsniai:

JAV akcijos

JAV akcijų rinkose penktadieninės sesijos pradžioje S&P 500 priartėjo prie rekordinio lygio, po CNBC pranešimo, kad JAV ir Kinija artėjo prie kai kurių prekybos susitarimo punktų užbaigimo. S&P 500 pakilo 0,48% iki 3 024,65. Nasdaq Composite pakilo 0,63% ir pasiekė 8 237,32.

Intel akcijų kaina šoktelėjo 7,4%, kai chipmakerio rezultatai viršijo analitikų lūkesčius. Intel taip pat paskelbė geresnes nei tikėtasi ketvirtojo ketvirčio veiklos prognozes. Šie rezultatai sušvelnino rinkos reakciją į nuviliančius Amazon rezultatus. Akcijų kaina smuko 1,8%. Silpnos švenčių sezono pardavimų prognozės taip pat sumažino kainą.

Obligacijos

Penktadienį obligacijų rinkose JAV Iždo obligacijų pajamingumas buvo šiek tiek didesnis, paprastai vykstant silpnai prekybai. Investuotojai iš tikrųjų nesiekia padidinti pajamingumo prieš kitos savaitės FED FOMC susirinkimą.

JAV 10 metų trukmės obligacijų pajamingumas padidėjo iki 1,774%, palyginti su 1,766% ketvirtadienį. 30 metų trukmės obligacijų pajamingumas beveik nepakito: 2,257% šiandien ir 2,259% ketvirtadienį. JAV 2 metų trukmės pajamingumas pakilo iki 1,597%, palyginti su ketvirtadienio 1,582%.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: