Kapitalo rinkos. Prekybinės dienos pradžia 2019-10-09

Azijos akcijos

Azijos akcijų rinkose žemyninės Kinijos akcijų indeksai smuko ankstyvoje prekyboje, o Shanghai composite krito maždaug 0,5%. Honkongo Hang Seng indeksas smuko 0,51%, nes Honkongo biržų ir kliringo akcijų kaina sumažėjo 1,12%.

Japonijoje Nikkei 225 nukrito 0,9%, o Topix indeksas nukrito 0,65%. Australijoje S&P/ASX 200 krito 0,79%, nes dauguma sektorių akcijų kainos taip pat sumenko. Rinkos Pietų Korėjoje uždaromos trečiadienį atostogų.

Valiutos

Valiutų rinkose JK svaras trečiadienį toliau krito, paskelbus, kad Brexit derybos tarp Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos buvo beveik nutrauktos. JAV doleris šiek tiek susilpnėjo dėl didėjančios Muitų karo įtampos. Doleris šiek tiek „atsisakė“ per naktį įgyto žemės ploto, nes JAV įvedus vizų apribojimus Kinijos pareigūnams dėl elgesio su musulmonų mažumomis, ir grasino nutraukti prekybos derybas.

Žaliavos

Žaliavų rinkose naftos kainos trečiadienį krito trečią sesiją iš eilės, nes perspektyva susitarti JAV ir Kinijos prekybos derybose šią savaitę sumažėjo, taip padidindama netikrumą dėl pasaulio ekonomikos augimo ir naftos paklausos.

JAV pramonės duomenys, rodantys didesnį nei tikėtasi naftos atsargų padidėjimą didžiausio pasaulio naftos gamintojo rinkoje, taip pat sumažino kainas: Brent ateities sandorių kaina smuktelėjo 27 centus arba 0,5% iki 57,97 USD už barelį; o JAV West Texas Intermediate kaina krito 25 centus arba 0,5 proc. iki 52,38 USD.

Susiję straipsniai:

JAV akcijos

JAV akcijų rinkose antradienį prekyba baigėsi akcijų kainų kritimu, nes žinia, kad JAV įvedė vizų apribojimus Kinijos pareigūnams, nustelbė FED pirmininko Jerome’o Powell’o komentarus, siūlančius tolimesnį palūkanų normos mažinimą.

S&P 500 prarado 1,56% savo vertės ir krito iki 2 893,06, o Nasdaq Composit krito 1,67%, iki 7 823,78. Krito beveik visi sektoriai, o palūkanų normai jautrus finansinis S&P 500 indeksas krito net 2%.

Obligacijos

Obligacijų rinkose Japonijos vyriausybės obligacijų (JGB) kainos trečiadienį nukrito, reaguojant į Tokijo akcijų akcijų kainų ir JAV obligacijų kainų kritimą šiąnakt, investuotojams laukiant JAV ir Kinijos prekybos derybų šią savaitę.

Palyginamosios 10 metų trukmės JGB ateities sandorių kaina smuko 0,29 punkto iki 154,95, o jų prekybos apimtis buvo 19 545 lotai. O pačių obligacijų pajamingumas padidėjo 2 baziniais punktais (bps) iki minus 0,210%.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: