Kapitalo rinkos. Prekybinės dienos pradžia 2019-10-22

Azijos rinkos

Dienos pradžia 2019-10-22. Azijos akcijų rinkose antradienį ryto prekyboje indeksai pakilo. Australijos pagrindinis indeksas ASX 200 padidėjo 0,26 proc., o energijos subindeksas pakilo 1,04 proc., žaliavų – 0,59 proc. Rio Tinto akcijų kaina pakilo 1,54 proc., Fortescue – 0,72 proc., o BHP – 0,71 proc.

Japonijos rinkos nėra uždaromos valstybinėms šventėms. Pietų Korėjoje Kospi indeksas pakilo 0,77%, kai kilo pagrindinių lustų gamintojų akcijų kainos. Samsung akcijų kaina pakilo 1,19%, o SK Hynix padidėjo 1,03%.

Valiutos

Ženklai, rodantys, kad JAV ir Kinija padarė pažangą siekdami išspręsti savo prekybos ginčą, antradienį palaikė tiek dolerį, tiek prekybą veikiančias Azijos valiutas, o Kanados doleris pakilo, rinkėjams einant į rinkimus.

Svyruojantis svaro kursas buvo šiek tiek mažesnis nei 5–1 / 2 mėn. aukštumose ir siekė 1 292 USD, Brexit esant nesutarimams, tačiau investuotojai antradienį žvalgėsi į kitą svarbų parlamento balsavimą, kuris nustatys kitus žingsnius.

Žaliavos

Žaliavų rinkose naftos kainos pirmadienį krito beveik 1% po to, kai JAV pareigūnų komentarai išreiškė susirūpinimą dėl JAV ir Kinijos prekybos karo ir dar labiau nerimavo, kad lėtėjanti pasaulio ekonomika sumažins naftos paklausą.

Brent ateities sandorių kaina smuko 46 centais arba 0,8% iki 58,96 USD už barelį. JAV Vakarų Teksaso naftos ateities sandorių kaina smuko 47 centais arba 0,9% iki 53,31 USD už barelį.

Susiję straipsniai:

JAV akcijos

JAV akcijų rinkose S&P 500 indeksas pirmadienį smarkiai pakilo ir pasiekė rekordinį aukštį, nes tolesni ženklai žengiant JAV ir Kinijos prekybos karo išsprendimo link paskatino tarptautiniai prekybai jautrių sektorių ir pasaulio ekonomikos akcijų kaina kilti.

Halliburton Co akcijų kaina kilo 6,4% po to, kai naftos telkinių paslaugų teikėjas išsamiai suplanuodavo išlaidų mažinimą. S&P 500 padidėjo 0,69% iki 3 006,72, o Nasdaq Composite indeksas pakilo 0,91% iki 8 162,99.

Obligacijos

JAV Iždo obligacijų pajamingumas pirmadienį padidėjo, kai investuotojai pardavinėjo safe haven instrumentus, vedami optimizmo dėl galimo JAV ir Kinijos prekybos susitarimo ir kai kurių pagrindinių klausimų, susijusių su Britanijos pasitraukimu iš Europos Sąjungos, išsprendimu.

JAV 10 ir 30 metų trukmės obligacijų pajamingumas pakilo iki penkių savaičių aukščiausio lygio, o 30 metų trukmės obligacijų pajamingumas dar kilo ir aštuonias sesijas iš eilės. Kita vertus, JAV dvejų metų trukmės obligacijų pajamingumas padidėjo per šešias iš aštuonių prekybos dienų.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: