Kapitalo rinkos. Prekybinės dienos pradžia 2019-10-28

Azijos akcijos

Azijos akcijų rinkose Kinijos rinkos atšoko ankstyvoje prekyboje, nes JAV ir Kinija pakankamai arti pirmojo etapo prekybos susitarimo. Shanghai composite indeksas pakilo maždaug 0,55%, o Shenzhen composite indeksas šoktelėjo beveik 1%. Honkongo Hang Seng indeksas pakilo 0,62%. Australijos S&P/ASX 200 indeksas pakilo 0,14%.

Pagrindinių kalnakasių kompanijų akcijų kainos kilo: Rio Tinto pakilo beveik 1%, Fortescue Metals šoktelėjo 1,93%, o BHP Billiton – 1,20%. Japonijoje Nikkei 225 pakilo 0,23 proc., O Pietų Korėjos Kospi – 0,32 proc.

Žaliavos

Žaliavų rinkose naftos kainos pirmadienį buvo stabilios ir išlaikė praėjusios savaitės kainas, po to, kai Rusija patvirtino savo įsipareigojimą sudaryti susitarimą su OPEC gamintojais, kad produkcija būtų kontroliuojama ir taip palaikomos kainos.

Brent naftos ateities sandorių kaina krito 1 centu iki 62,01 USD už barelį, o praėjusią savaitę užfiksavo daugiau nei 4% savaitės prieaugį, o tai buvo geriausias savaitės prieaugis nuo rugsėjo 20 d. West Texas Intermediate (WTI) ateities sandorių kaina krito 4 centais iki 56,62 USD už barelį, o praėjusią savaitę pakilo daugiau nei 5%, o tai taip pat yra didžiausias savaitės prieaugis nuo rugsėjo 20 dienos.

Susiję straipsniai:

JAV akcijos

JAV akcijų rinkose akcijų kainos penktadienį pakilo po to, kai Vašingtonas pareiškė, kad jau baigs rengti prekybos pakto su Pekinu dalis, o geri ketvirtiniai Intel Corp veiklos rezultatai paskatino investuotojų optimizmą – S&P 500 trumpam pakeldami į trijų mėnesių rekordinę aukštį.

S&P 500 pakilo 0,41%, iki 3 022,55, o Nasdaq Composite padidėjo 0,7% iki 8 243,12. VF Corp akcijų kaina krito 7,3% po to, kai drabužių gamintojas pranešė apie mažesnes nei tikėtasi ketvirčio pajamas, nes sustiprėjo konkurencija su Vans ir Timberland prekių ženklais.

Obligacijos

Obligacijų rinkose JAV Iždo obligacijų pajamingumas penktadienį pakilo po to, kai JAV pareiškė, kad jau bus baigtos prekybos su Kinija prekybos sutarties punktai, ir tai rodo, kad sumažėjus rizikai dėl pasaulinės ekonomikos silpnėjimo, FED nereikės agresyviai mažinant palūkanų normas šiais ir kitais metais.

JAV penkerių, septynerių metų ir 10 metų trukmės obligacijų pajamingumai pakilo iki penkių savaičių aukštumų, tuo tarpu dvejų metų trukmės obligacijų pajamingumas išliko trijų savaičių aukštumose. JAV 10 metų trukmės obligacijų pajamingumas pakilo iki 1,796%, palyginti su 1,766% ketvirtadienį.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: