Sekmadienis, 25 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kas vyksta kriptorinkose? 2022 rugsėjis

Visiems labai įdomu, kas čia vyksta kriptorinkose. O dar įdomiau yra žinoti, kuo visa tai baigsis. Atrodo, jau beatsigaunančią rinką vėl pakirto šalnos. Bet ar viskas čia tikrai taip blogai, kaip atrodo? Pabandykime išsiaiškinti.

Tai svarbiausia čia yra du klausimai: 1) Ar kriptovaliutų valiutų kainos pagaliau rado dugną?; 2) Kas pasikeis po Ethereum The Merge rugsėjo 15 d., jei jis pagaliau įvyks?

Dugnai

Pasižiūrėkime visos kriptorinkos kapitalizacijos grafiką ir pasipaišome Elioto bangas su Fibonačių linijomis. Tai kaip tik matome, kad 2-a banga pasiekė Fibonačių 0.618-0.786 palaikymo ribas, kur, klasikiniu atveju, antroji banga ir baigiasi bei prasideda 3-a banga.

Kas vyksta kriptorinkose? 2022 rugsėjis
Bendra kapitalizacija

Tokiu atveju mes kalbame apie labai stiprius dugnus. Bet tik tuo atveju, jei šios 1 ir 2 bangos yra impulsinės. Aš pats Elioto bangomis visiškai netikiu ir jomis nesinaudoju. Tačiau puikiai žinau, kad šie du indikatoriai kombinacijoje yra patys save įgyvendinantys TA modeliai ir signalai.

Todėl egzistuoja didelė tikimybė, kad kainos pradės palaipsniui kilti į naujas aukštumas.

The Merge

Po ilgų atidėjimų, Ethereum tinklas pagaliau pereina iš daug energijos naudojančio PoW protokolo į PoS protokolą. Perėjimas suplanuotas š.m. rugsėjo 15 d. po sėkmingo paskutinio šešėlinio forko. Šešėliniai forkai yra nepalankių situacijų ir visiško perėjimo testavimas.

Tai labai reikšmingas reiškinys kriptoindustrijoje. Ir manau, kad dėl to eterio kapitalizacija per laikotarpį pasieks kapitalizaciją, didesnę už bitcoin. Jau dabar ether kapitalizacija siekia daugiau nei pusę BTC kapitalizajos.

Ether kaina ir laikosi stipriausiai. Ji dar vasaros gale stipriai atšoko nuo fibonačių 0.618 palaikymo ribos ir sparčiai keliama būtent sėkmingo The Merge lūkesčių.

Kas vyksta kriptorinkose? 2022 rugsėjis
ETHUSD

Kaip tik radau prognozę, kad po The Merge, ether kaina dar šiais metais gali pasiekti 3 000 – 5 000 USD kainą. Tai jau prie 4 000 USD kapitalizacija viršija BTC kapitalizaciją (reikia nepamiršti, kad kylant kainoms, augs ir BTC kapitalizacija). Aš žinoma, optimistas, bet ne toks dar… Žodžiu, ether tikrai verta dabar turėti.

Kitos naujienos

MicroStrategy praėjusią savaitę paskelbė, kad 500 000 000 USD bitcoin’ams pirkti. Kompanija periodiškai išleis ir pardavinės savo A tipo akcijas kol sukaups reikiamą sumą. Bitcoin pirkimas ir laikymas yra viena iš dviejų kompanijos veiklos strategijų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.