Kodėl kai kuriems žmonėms tiesiog neįtikėtinai sekasi? Išskirtys

Tegu knygos Išskirtys. Sėkmės istorija paantraštė jūsų neklaidina. Tai nėra dar viena knyga apie tai, kaip uždirbti milijoną. Greičiau atvirkščiai – knyga apie tai, kodėl jūs vis dar neuždirbote milijono.

Neeilinės sėkmės istorijos dažniausiai aiškinamos dviem dalykais – intelektu ir ambicijomis. Knygoje Malkolmas Gladvelas imasi įrodyti, kad tikroji sėkmės istorija visai kitokia. Jei norime suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms taip sekasi, turėtume atidžiau dairytis aplink juos – pažvelgti į tokias iš pažiūros nereikšmingas detales kaip jų kilmė, šeima, gimimo vieta ar net data. Sėkmės istorija kur kas sudėtingesnė – ir gerokai įdomesnė – nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Išskirtųjų – tų, kurių pasiekimai peržengia įprastas ribas – gyvenimo istorijos klostosi pagal ypatingą, netikėtą logiką, kurią atskleisdamas autorius kuria puikų ir sykiu provokuojantį planą, kaip išgauti daugiausia, ką sugeba žmogus.

Knygos Išskirtys. Sėkmės istorija citatos

„Ši knyga yra apie išskirtis, apie vyrus ir moteris, kurie daro ką nors ne taip kaip visi.

<…> aš supažindinsiu jus su viena išskirties rūšimi po kitos: genijais, verslo magnatais, roko žvaigždėmis ir programinės įrangos kūrėjais. Atskleisime įžymaus teisininko paslaptis, pažvelgsime, kuo skiriasi patys geriausi pilotai nuo pilotų, kurie patyrė avarijas, pabandysime suvokti, kodėl azijiečiai tokie gabūs matematikai.

Ir tyrinėdamas nepaprastų tarp mūsų esančių žmonių – kvalifikuotų, talentingų ir energingų – gyvenimus, aš teigsiu, kad mūsų sėkmės supratimas yra labai klaidingas.“

Pirmą kartą paskelbta Spekuliantai.lt
 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: