Kodėl naftos kainos ir kodėl aukso kainos sparčiai kyla?

Naftos kainos kyla

Light Crude naftos kainos kilo ir fjučerių pozicijoje suveikė fraktalinis pirkimo signalas. Nuo to laiko juodojo aukso kaina pakilo 8.16%. Kas vyksta? Paklausa neauga taip sparčiai, kaip kaina.

OPEC šalia gavybos mažinimo siekia šį procesą paversti lengvai kontroliuojamu, skaidriu ir akivaizdžiu. Todėl jis investuoja į BIG DATA projektą, kurio pagalba stebės visą rinką ir analizuos.

Be abejo, čia ne pagrindinė priežastis. Visų pirma, akys krypsta į Siriją. Ir nesvarbu, ar JAV bombordavo Sirijoje, ar atvirkščiai, tai pakankama priežastis naftos kainoms kilti.

Antru punktu pridėkime D.Trumpo rimtus pagrūmojimus Šiaurės Korėjai. Trečia, JAV naftos atsargos mažėjo antrą savaitę iš eilės ir jau 6-tą savaitę šiais metais.

Tai turim, ką turim – grąžų trendą į viršų. Ir sunku prognozuoti, kad esant dabartiniai situacijai pasaulyje sulauksime korekcijos artimiausiu metu.

Kodėl naftos ir kodėl aukso kainos sparčiai kyla?
Nafta

Aukso kainos

Auksas yra dar viena geopolitinė auka. Jis visada toks buvo. Šio tauriojo metalo kainos labai priklauso nuo politinės, ekonominės situacijos visame pasaulyje.

Ne mažiau priklauso ir nuo investuotojų baimių ir godumo.

Todėl ir trendas aukso fjųčerių kainų pozicijoje yra kiek kitoks. Jis nuosaikesnis, bet tuo pačiu, labiau užtikrintas, Todėl ir aukso kainos pozicijoje ryškesnės korekcijos artimiausiu metu nė nesitikime.

Kodėl naftos ir kodėl aukso kainos sparčiai kyla?
Auksas
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: