Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!

Kriptopasaulis ramus

Ir niekas čia dar nesprogo! Sprogome mes… Bitcoinai ir altcoinai leido mums ramiai pašvęsti ir atšvęsti. Daug ir sočiai. Po to mes sprogome!…

Tai tiek apie sprogimus.

O tuo tarpu Aligatorius (toks Techninės analizės personažas) irgi ramiai miegojo. Tačiau miegantis Aligatorius išalksta. O minta jis Kainomis (toks rinkų Faktas).

Ir kažkada jis prabus ir ims medžioti Kainas. Jos pajudės į kurią nors pusę. Nebursime į kurią. Spekuliantui kryptis neįdomi. Spekuliantui įdomus trendas. Kur eis Kaina, kur eis ponia Rinka, ten eisime ir mes. Nes tik taip uždirbamas pelnas.

Praėjusią savaitę prasidėjusi korekcija užsitęsė iki švenčių. Bitcoin kaina dar bandė paieškoti krypties, bet taip ir nurimo ties $13 400. Panašiai, kaip bitcoin ateities sandoriai.

Kurie nuo pat pradžios judėjo tik į apačią ir šiuo metu, panašu, rado palaikymą ties $12 265. Ateities sandorių kaina jau įveikė pasipriešinimą. Tai reiškia, kad long pozicijas galima atidaryti kur kas drąsiau.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
Bitcoin ateities sandoriai

Kas vyksta rinkoje?

Vyksta. Ir tai neatsako į klausimą, kils ar kris kriptovaliutų kainos. Altcoinai pradėjo judėti viena kryptimi su bitcoin, ko anksčiau pastebėta nebuvo.

Kriptobiržos neįsileidžia naujų klientų. Pinigų rinkoje mažėja, nors ir skaičiau kažkur, kad atėjo į rinką stambūs žadėjai, bet realiai to dar nematyti.

Analitikai ir dalis investuotojų įsitikinę, kad iki metų galų kriptorinkos patirs griūtį. Jau ir taip kapitalizacija per savaitę sumažėjo labai ženkliai.

Straipsnio rašymo metu kriptorinkos kapitalizacija siekia $551 932 412 934 ir per dvi savaites padidėjo 23.79%. 24h apyvartos išaugo iki $25 256 643 106, o bitcoin dominavimas rinkoje drastiškai sumažėjo iki 42.2%.

Bill Miller valdomas fondas Miller Value Partners savo investuotojams paskelbė apie solidžią grąžą. Fondas bitcoin pradėjo pirkti bitcoin 2013 metais. Tada siekė 5%, šiandien bitcoin sieki 50% viso fondo.

Goldman Sachs iki 2018 m. birželio galo planuoja paleisti prekybos kriptovaliutomis platformą. O šiuo metu užsiima fjūčerių kliringu bei ruošiasi paleisti bitcoin ETF’us.

Insaideriai

Žurnalas Forbes paskaičiavo, kad kritorinkos krikštatėvis (ar krikštatėviai) Satoshi Nakamoto yra 44-tas turtingiausių žmonių sąraše. Jam (arba jiems) priklauso bitcoinų už $19.4 mlrd.

***

Charlie Lee, Litecoin kūrėjas pardavė visus savo turėtus LTC. Atseit tam, kad nebūtų intereso konflikto. Labai keistas pareiškimas ir visiškai nekelia pasitikėjom. Panašu į makaronų kabinimą.

Jei paimtume akcijų rinką, tai kokio CEO panašus veiksmas ir komentaras akcijos kainas numuštų iki minimumo ir gal net privestų kompaniją prie bankroto.

Negali būti, kad CEO ir pagrindinis akcininkas, komentuodamas apie kompanijos veiklą ir produktus, įsiveltų į kažkokį interesų konfliktą. Tad į Charlie Lee pareiškimą reikia žiūrėti net ne skeptiškai – daug žiauriau.

***

Manoma, kad insaidinė informacija nutekėjo iš Coinbase. Darbuotojai galėjo paviešinti informaciją apie tai, kad GDAX bus prekiaujama Bitcoin Cash, anksčiau oficialaus pranešimo. Tai ir galėjo sukelti valiutos staigų šuolį.

***

Švedas Emil Oldenburg, vienas iš bitcoin.com įkūrėjų pardavė visus savo laikytus bitcoinus. Jis nemato šio tinklo ateities dėl strigimų ir augančių mokesčių. Siūlo tą padaryti visiems ir persimesti į Bitcoin Cash.

Biržos

Bitfinex be atskiro perspėjimo nepriima naujų klientų į biržą. Tan reikia kvietimo kodo. Bet kodas dar nėra sukurtas. Pati birža daro kažkokius patobulinimus sistemoje. Akivaizdu, kad jie reikalingi.

***

Pietų Korėjos kriptobirža Youbit paskelbė, kad užsidaro ir bankrutuoja. Šiemet birža buvo nulaužta du kartus. O gruodį birža neteko 17% aktyvų. Tai mažas žaidėjas rinkoje ir jo pasitraukimas įtakos neturės.

***

Praėjusią savaitę buvo nulaužta ir EtherDelta birža. Kompanija klientams dabar siūlo nesinaudoti jos platforma.

***

Maža to, kad kriptobiržose mes mokam įvairius komisus, HitBTC nirža įvedė dar ir bitcoin depozitų mokestį. Šiandien jis siekia 0.0003 BTC

Bitcoin tinklas

Praėjusią savaitę iki $26 pabrango komisinis mokestis už transakcijas. Anksčiau jis buvo $6. To priežastis žinoma seniai: ribotas bloko dydis.

Dar visai neseniai tipinius 500 B dydžio blogus apdorodavo po 2000 per sekundę. Dabar per sekundę patvirtinamos tik 4 transakcijos.

Nuomonės

Ronnie Moas įsitikinęs, kad bitcoin kaina greitai pasieks $20 000, o ilgai nelaukus – ir $400 000.

***

Mike Novogratz atidėjo savo bitcoin hedge fondo paleidimą, nes mano, kad dabar rizikos labai išaugusios ir BTC dar gali nukristi iki $8 000.

***

Garrick Hileman savo tyrime mano, kad kriptovaliutos gali sukelti finansinę krizę pasaulyje, jos yra grėsmė. Tačiau kiti analitikai teigia, kad kriptovaliutos dar nesudaro sisteminės rizikos dėl mažos kapitalizacijos.

***

Anksčiau buvo skelbta, kad instituciniams investuotojams skirtoje biržoje LedgerX kažkas pirko BTC opcionų už $1 mln. su $50 000 Strike kaina.

Šiandien žinoma, kad tai padarė vienas žymiausių kripto hedge fondas BlockTower Capital.

***

Morgan Stanley analitikas James Faucette pareiškė.kad reali bitcoin vertė gali būti lygi nuliui. Jo samprotavimuose yra logikos. Tikroji paskirtis bitcoino yra atsiskaitymai.

Tačiau bitcoinais per parą atsiskaitoma už $300 mln. Tuo tarpu Visa apimtys sudaro $17 mlrd. per tą patį laikotarpį.

***

John McAfee paskelbė, kad nuo šios jis kartą per savautę vertins kokią nors kriptovaliutą.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje straipsnio rašymo metu 2H periode suveikė buy long signalas. Ir kaina kyla toliau. Stopą galimą dėti @13060. (BTCEUR pozicijoje atitinkamai @11000.)

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
BTCUSD

XEMBTC pozicijoje užimam short poziciją.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
XEMBTC

BCHBTC pozicijoje užimam short poziciją.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
BCHBTC

XRPBTC pozicijoje užimam short poziciją.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
XRPBTC

LTCBTC pozicijoje jau seniai turėjote būti su šortais.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
LTCBTC

IOTBTC pozicijoje užimam short poziciją.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
IOTBTC

DASHEUR pozicijoje Aligatorius dar miega. Išstatom orderius į abi puses. Jie vienas kitam yra ir stopai. Buy long signalas @989.356. Sell short signalas @925.

Kriptopasaulio apžvalga. Miegantis Aligatorius greit pasijus alkanas!!!
DASHEUR
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: