Kriptorinka 2018-11-20. Paglostykim optimistų savimeilę

2018-11-20

Tie kas žiūri metų senumo BTCUSD grafiką ir ten įžvelgia kažkokias analogijas su dabartiniu kainos judėjimu, o iš to buria kažkokią ateitį, realiai gaištą veltui laiką ir maitina save bergždžiomis viltimis.

Kainos grafikas, kaip ir Heraclitus upė, antrą kartą į kurią neįlipsi. O va ima mėgėjai ir įlipa į tą patį š… arba ant to pačio grė… Ir kaina REALI yra ta, kuri yra ČIA IR DABAR rinkoje. Kitos realios bitcoin (ir joks kitas instrumentas) neturi!!!

Dabar bitcoin kaina pasiekė Fibonacci 0.786 lygį. Tai rimtas palaikymas, nes Fibonacci lygiai laikomi savaime išsipildantys indikatoriai. Tai jei kaina jau pasiekė šitą lygį, tai bent akcijose, tai laikoma paskutiniu lygiu, po ko rinka verčiasi.

Nes žemiau jau nieko nėra. Lygis 1 arba 100% reiškia, kad instrumento kaina nukrito iki nulio. O ten rinkos nėra.

O ir žvakė šiandien (ir šiuo rašymo momentu) susiformavo labai įdomi. Kaip tik dabar tai Bull reverso žvakė, kai paskutinė kaina yra viršutinėje žvakės pusėje.

Ką rodo tokia žvakė? Ji rodo, kad pirmoje dienos sesijos pusėje dominavo pardavėjai ir kainą numušė iki $4411 (Bitfinex biržoje). Po to atsirado daugiau pirkėjų ir kainą pakėlė iki $4852 (rašymo metu).

Aktyvią bulių ir meškų kovą liudija ir neįprastai didelės apyvartos. Tai tokia situacija gali suteikti daugiau optimizmo longeriams. Tik daug vilčių į šį tekstą nedėkite. Nes dar ne vakaras, dar ne visi dugnai pasimatuoti.

Šiuo metu susidarė tik prielaidos naujam dugnui formuotis. O jo stiprumą pamatysi lakui bėgant.

Kriptorinka 2018-11-20. Paglostykim optimistų savimeilę
BTCUSD

 

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: