Kriptorinkos apžvalga 2019-04-15. Kinijos smūgis kriptovaliutų rinkai

Aišku, juokas juokais, jau kartą pakritikavom Kinijos bandymus uždrausti miner’ius, bet šį kartą, atrodo, reikalai visai rimti. Esmė ta, kad šis įstatymo projektas visai nenukreiptas prieš kriptorinką. Šalyje galioje energijos taupymo įstatymas ir šalies Reformų ir plėtros komisija parengė sąrašą sektorių, kurie turėtų arba būti panaikinti, arba sumažinti energijos vartojimą, kad atitiktų ekonominę politiką.

Taip kad, „kasti“ kriptovaliutas šiuo potvarkiu nebus uždraudžiama, yra kiti draudimai šalies kasėjams. Tačiau jau ir taip nepalankiomis sąlygomis esančiam sektoriui gali būti dar blogiau.

 

Nebent, staiga atsirastų nauja technologija ženkliai sumažinanti bitcoin „kasimo“ energijos kaštus. Bet tai jau būtų proveržis viso rinkoje ir gerokai įtakotų bitcoin kainą.

Bet kol to neturime, mastome, kaip Kinijos energijos programa paveiks kriptovaliutų kainas? Bet galutinį sprendimą komisija priims gegužės 7 d.

Iš kitos pusės, Kinija didelė valstybė ir su daug regionų, kurie kai kuriuos klausimus gali spręsti savarankiškai. Pavyzdžiui, yra regionų, kuriuose kriptofermos sunaudoja perteklinę elektros energiją ir tokia jų veikla yra net sveikintina.

Binance Research suskaičiavo, kad instituciniai investuotojai kontroliuoja tik 7% kriptorinkos ir šis dydis neauga taip sparčiai, kaip rinka norėtų.

O mes jau seniai sakėme, kad nei instituciniai čia skubės, nei masiškai pirks. Čia ne tokia rinka. Bet taip, ji įdomi stambiems investuotojams…

Kas čia dar įdomaus. Prognozių apie BTCtothemoon pilna, vertinimų pilna, o va V.Buterinas ne taip dažnai viešai dainuoja, ypač repuoja. Pasižiūrėkime:

Blyn, kas čia buvo???!!!

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą paliekam @4928. Ir laukiam, kol suveiks pirkimo/pildymosi signalas.

Kriptorinkos apžvalga 2019-04-15. Kinijos smūgis kriptovaliutų rinkai
BTCUSD

Kitose pozicijoje laukiam, kada susiformuos kokie nors signalai


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: