Kriptorinkų apžvalga 2018-03-04. Kur jūsų Lambo?

Kur, kur, aišku, kad nuriedėjo nuo kelio ir guli griovyje. Juokas juokais, bet kriptorinkos kapitalizacija rašymo metu per 4 valandas nukrito net -2.27%. Bandysime ieškoti to priežasčių. Nors gal labai giliai kapstyti ir nereikia, kartais tiesa būna tokia akivaizdi, kad sunku patikėti…

Aišku, kad mes nepatikėsime, kad kritimo priežastimi gali būti Ethereum hard forkas Constantinople/St. Petersburg. O gal bitcoin kainos kritimas leidžia nustatyti bitcoin vertę, kaip sako S.Wozniak? Vargu bau.

O gal JPM Coin sudarė bitcoin neįveikiamą konkurenciją? Irgi sunku patikėti, nes nuosavas kritovaliutas labiau linkę kurti investiciniai bankai, bet ne komerciniai mažmenininkai, kurie vis dar bitcoin bijo, kaip velnias kryžiaus.

Bet žinia, kad į rinką sugrįžo Kinijos bitcoin kasėjai, turėjo bitcoin kainą pakelti, nes tinklo vertė kaip ir padidėjo. Kitas dalykas yra tai, kad Bitfinex birža iš JAV vyriausybės gavo anksčiau pavogtus 120 000 bitcoinų. Ir jei pozicija buvo iš karto likviduota, tai BTC kritimas garantuotas.

Grafikai

O ką grafikai? Išmušė dar vieną stopą. Ruošiamės shortinimui.

BTCUSD pozicijoje stopas dar laiko, nors kaina labai arti priėjo. Dabar šioje vietoje net tik long pozicijos stopas, bet ir sell short signalas.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-04. Kur jūsų Lambo?
BTCUSD

NEOUSD pozicija sėkmingai užsidarė. 

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-04. Kur jūsų Lambo?
NEOUSD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Featured pav. Londono bitcoin investuotojo Lambo atsidūrė šalikelėje. Šaltinis: Coinspot.io
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: