Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo

2018-03-19

Rašymo metu kriptorinkos kapitalizacija nukrito jau iki $298 mlrd. Bet bitcoin dalis joje auga – 44%. 24H apyvarta lieka dar aukšta – $12 mlrd. Tai reiškia, kad pardavėjų rinkoje yra daug.

Toliau stebime dar nuo metų pradžios prasidėjusią korekciją kriptorinkose. Daugiau-mažiau visos didesnės kapitalizacijos valiutos juda ta pačia kryptimi, kaip ir bitcoin dolerio atžvilgiu.

Praktiškai galima stebėti vien tik BTCUSD poziciją ir matyti, kas darosi visoje rinkoje. Bet ar taip mes neprarasime šanso pasinaudoti kitomis rinkos galimybėmis? Prarasime…

Savaitės naujienos ir nuomonės

Kriptobirža Coinbase gavo sąskaitą JK banke Barclays. Tai JK piliečiams leis lengviau pasiekti kriptorinką.  Tai dar precendento neturėjęs įvykis, kai komerciniai bankai pradeda bendradarbiavimą su kritobiržomis. Be to, Coinbase JK gavo e-money licensiją.***
Rusų online paslaugų kompanijos Jandeks-Pinigai (Яндекс.Деньги) CEO Иван Глазачев mano, kad kriptovaliutos dar ne greitai pakeis fiat pinigus ir mokėjimo korteles.

Net lygiagrečiai su kitais pinigais kriptovaliutos negreit bus apyvartoje. Pagrindinė priežastis yra per brangios transakcijos.

***

Kriptovaliutų kotiruotės ‘įskaičiavo’ Google draudimą nuo vasaros nebereklamuoti ICO ir kitų kriptovaliutų. Bet kokios reklamos dar reikia bitcoinui ar riplui?

Tai labiau palies ICO rinką. Be to manoma, kad Google per žingsnį priekyje nuo JAV vyriausybės sprendimų drausti tokias reklamas.

Nors ICO PR galvos tikrai ras būdų, kaip pasiekti tikslinę auditoriją ir be Google pagalbos.

***

Binance yra bene sparčiausiai auganti kriptobirža. Ji pranešė, kad kad turi 7.9 mln. registruotų vartotojų. Toks kiekis palyginamas su Honkongo gyventojų skaičiumi.

Naujų klientų augimo tempas irgi labai įspūdingas – 250 000 naujų klientų per valandą.

***

VISA CFO Vasant Prabhu prisijungė prie FUD choro ir bitcoin bei kitas kriptovaliutas laiko burbulu, nes tuo itin susidomėję ‘neinformuoti’ investuotojai.

Net jis „pastebėjo“, kad apie birtoin kalba taksistai, oi, limuzinų vairuotojai, gatvės batų valytojai, bankų kasininkai ir net kažkoks tolimas jo giminaitis.

Nu tai labas rytas!!!

***

Vienas iš PayPal steigėjų Peter Thiel mano, kad ilgainiui bitcoin taps tokiu pačiu „Safe Haven„, kaip ir auksas, tik elektroniniu.

Ilgainiui jis taps vertės saugotoje (value store), o iki to jis gali dar nukristi 50-80%.

***

Kriptobirža Bitfinex nusprendė kovoti su manipuliavimo rykšte savo platformoje. Į platformą integruota kompanijos Irisium monitoringo ir analizės programa.

Taip birža siekia ne tik apsaugoti esamus klientus, bet ruošiasi ir institucinių investuotojų atėjimui į kriptorinką, kuris anksčiau ar vėliau bet tikrai bus.

***

Praėjusią savaitę buvo dar vienas svarbus įvykis. Coinbase biržos atstovas Mike Lempres buvo „ant kilimėlio“ JAV Kongreso Finansinių paslaugų komitete.

2 valandas kongresmenai aiškinosi apie galimą kriptorinkų reguliavimą. Šiuo metu atskiros tik valstijos turi daugiau-mažiau suderintus reglamentavimo aktus. Bet federaciniame lygmenyje dar nieko nėra.

Komitetas dar neturėjo vieningos nuomonės ar reikia naujos įstatyminės bazės reguliavimui, ar užtenka esamos.

Šią savaitę žiūrėsime, kad apie tai galvoja G20 finansų ministrai ir centrinių bankų vadovai.

***

Jau praėjo G20 šalių finansų ministrų ir centrinių bankų vadovų susitikimas. Kalbėta apie kriptovaliutų reguliavimą ir kad jos globaliam finansiniam stabilumui grėsmės nedaro.

 

***

Money Morning surinko kelias galimas Ethereum kainos judėjimo šiais metais prognozes. Powered by Neureal CEO Jen Greyson mano, kad Ethereum pakils iki $6 000 2018 m. pabaigoje arba 696.43%. Kitos prognozės:

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
Šaltinis: moneymorning.com

Dauguma prognozių remiasi „optimizmu“ ir „tikėjimu“.

***

JAV miesto Plattsburgh NY valdžia paskelbė, kad draudžiamas kriptovaliutų kasimas mieste.

***

Mt.Gox savininkas Nobuaki Kobayashi neigia kaltinimus, kad jis sukėlė griūti kriptorikoje. Jis išplatino pranešimą, kuriame sako, kad pasitaręs su ekspertais nutarė parduoti savo turimus bitcoin ir bitcoin cash likučius.

Rinkoje pardavimo dar laukia kriptovaliutų už $1.9 mlrd. Pranešime jis teigia, kad parduoda bitcoinus ne per biržas, kad neįtakotų kainos, o per teismo leistą pardavimo būdą.

Koks tai būdas, jis neatskleidžia, nes tai gali pakenkti būsimiems sandoriams.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @9901.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @626.40.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @172.01.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @5.9391.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @85.23.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą paliekame dar toje pačioje vietoje.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @0.79043.

Kriptorinkų apžvalga 2018-03-19. Reguliavimas jau už kampo

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: