Kriptorinkų apžvalga 2018-06-04. Kol kiti skaito naujienas ir žiūri YouTube

Kol kiti skaito naujienas ir stebi analitikų video, aš koreguoju savo orderius biržoje. Ir tik kai čia viskas būna sutvarkyta, viskas išstatyta, aš leidžiu sau pasiskaityti, kas vyksta kriptorinkose.

Visų pirma dėl to, kad mano strategijai nereikia žinoti, ką apie rinką mano kiti. Nebūtina skaityti naujausius pranešimus.

Kainos grafike ir be skaitymo aiškiai matyti ar yra rinkoje kažkokia svarbi informacija, ar nėra. Ir tik po sprendimo galima papildomai pasidomėti, kokia konkrečiai tai informacija.

O šiandien tiesiog intuityviai nusprendžiau išstatyti pardavimo orderį EOSUSD pozicijoje žvakės apačioje (tuo metu). Ir pozicija po kurio laiko užsidarė.

O sell short orderį keliam iki @10.699.

EOSUSD

Dar niekas nesukūrė tokios sistemos, kuri būtų pranašesnė už žmogaus intuiciją. Apie tai mes dar parašysim.

Grafikai – kol kiti skaito…

BTCUSD pozicijoje stopas suveikė. Bet kilimas irgi sustojo. Kaina Raudo balanso net nesiruošia kirsti. Todėl dar vis galvojam apie short pozicijos atidarymą vėl.

Dabar yra signalas @7440. Taip pat stebim, kad pozicijoje pasipriešinimai susiformuoja kaskart vis aukščiau. Tad, kol neprakirstas palaikymas ties 7040, su short pozicijomis rizika padidėja. Bet gi niekas nedraudžia rizikuoti… 🙂

BTCUSD

BCHUSD pozicijoje stopas suveikė. Ir kaina buvo net virš Raudono balanso. Stebim, kur čia kas pasisuks ir kokie signalai susiformuos.

BCHUSD

ETHUSD pozicija irgi pelningai užsidarė. Laukiam aiškios krypties.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje turime aiškų sell short signalą @109.38.

LTCUSD

NEOUSD pozicijoje stopas suveikė, kaip ir kitur. Bet vėl yra tik sell short signalas @47.44.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje turime suveikusį pirkimo signalą. Bet priešingai nei EOS pozicijoje, neskubam jos uždaryti. Leidžiam sau stopą išstatyti @1.5101. Jei čia ir bus nuostolis, tai oro jis nedaro tikrai.

IOTUSD

XRPUSD kaina Aligatoriuje. Signalų aiškių nėra. Stebim

XRPUSD

TRXUSD pozicijoje kažkaip viskas aišku ir paprasta. Tai gali būti dėl to, kad Tron šį mėnesį ruošiasi išeiti iš Ethereum tinklo ir paleisti grynai nuosavą. Dėl ko Tron, kaip supratau, ir buvo sukurtas. Stopą leidžiam iki @0.067268.

TRXUSD

 


 

 

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M.

Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantas ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apžvalga 2020-01-04. Bitcoin - pamiršta labai svarbi detalė
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: