Kriptorinkų apžvalga 2018-06-11. Klausom senelio W.Buffett

2018-06-11. Warren Buffett dažnai minimas kriptovaliutų kontekste. Visų pirma dėl to, kad jis yra kitoje barikadų pusėje. Bent jau taip manoma. Bet nebūtinai taip yra. Jis paprastas ir pragmatiškas. Jis nesuprato informacinių technologijų ir ilgą laiką vengė jų, kaip velnias kryžiaus.

Todėl jis ilgą laiką nepirko nei IBM, nei Apple, nei kitų panašių. Bet dabar jis jas turi. Tiesa, IBM ne taip seniai pardavė. Kas yra kriptovaliutos ir kas yra blockchain, šiandien normaliai ir paprastai nepaaiškins nė patys entuziastiškiausi vystytojai.

Nes decentralizacija, paskirstytasis registras, blokų grandinė, kripto, mazgai, žaibiškas tinklas, išmanusis kontraktas ar atominiai svopai mums nesako absoliučiai nieko. O apskaičiuoti kriptovaliutų ir žetonų vertę šiuo metu praktiškai neįmanoma. Tai ir nepatinka senukui iš Omahos. Mums belieka tik spekuliuoti, naudojant techninius instrumentus, jei jau nenaudojam pagal paskirtį…

Ir žiūrint į šių dienų kriptovaliutų kainų grafikus prisimenam nuostabų Warren Buffett pasakymą:

 

Rinka, kaip Dievas, padeda tik tiems, kurie padeda patys sau. Bet ne taip, kaip Dievas, rinka neatleidžia tiems, kurie nežino, ką daro.

***

Weiss Rating teigia, kad EOS platforma yra labai geras projektas. Nes turi potencialą padaryti tai, ką pažadėjo Ethereum – pakelti kriptopasaulį į naują lygį ir sukuria pagrindą ateities išmaniajai ekonomikai.

Anot apžvalgininkų, tai pirmoji visiškai modifikuojama, trečios kartos paskirstytojo registro platforma, pristatyta visuomenei.

Ir nežiūrint kontraversiškų vertinimų bei nepilnos decentralizacijos, projektui per ICO pavyko pritraukti net $4.2 mlrd. O juk tai pinigas!

Šiuo metu Weiss Rating EOS suteikę B- reitingą.

***

Coinbase kriptobirža ruošiasi tapti pirmąja reguliuojama kriptobirža. Jau pateikti dokumentai į SEC.

***

Paskutinėje savo ataskaitoje Tarptautinis valiutų fondas vėl skyrė dėmesio kriptovaliutoms. Jokia keliamas klausimas ar dabartinė monetarinė politika išliks decentralizuotoje paslaugų ekonomikoje?

Be kitų monetarinės politikos niuansų, autorius Dong He sako, kad centriniai bankai turi padaryti pinigus simpatiškesniais (attractive). Tu girdėjai, Karlai, mes nepakankamai mylim fiat! 😀

…central banks should continue to make their money attractive for use as a settlement vehicle. For example, they could make central bank money user-friendly in the digital world by issuing digital tokens of their own to  supplement physical cash and bank reserves. Such central bank digital currency could be exchanged, peer to peer in adecentralized manner, much as crypto assets are,

***

Reza Jafery iš savo patirties dalijasi patarimais, ką daryti, rinkoms krentant. Kas man labai patiko, tai jo pasakymas, kad jei tradicinėje prekyboje reikia griežtos disciplinos, tai kriptoprekyboje reikia psichinės džedajaus ištvermės.

Be abejo, jis čia gerokai sutirštino spalvas. Visos prekybos vienodos, kai žinai, ką darai. T.y. joms visos reikia psichinės džedajaus ištvermės.



OK, juokauju. 🙂 Nesvarbu, kuo jūs prekiaujate, jums svarbu turėti griežtą discipliną ir psichinę džedajaus ištvermę. ir viskas. Dar šiek tiek žinių ir technikos.

Pasižiūrime, ką mums pataria Reza:

1. Nebandykite ieškoti dugno.

„Tradicinė“ prekyba pataria tikrai džedajiškai: „Negaudykite krentančių peilių“. Panašu, kad šiandien ne vienas čia nepagavo…

Žodžiu, geras patarimas.

2. Nekeiskite coinų į tas, kurių kaina kyla.

Čia nesupratau, nei ką jis pasakė, nei ką jis patarė. Komentaras, apskritai kažkoks kliedesys. Turi būti taip:

OK, bro, pirkai $XYZ po $0,25. Laikyk.

Pamatei $ABC? Pirk.

Ir dėk skersą ant to, ką perka Džonas!!!.

Deja, tokio patarimo nebuvo.

3. Nėra reikalo grafikus stebėti ištisą dieną.

O va čia geras patarimas!!! Neturiu ko pridurti. Nebent savo mokytojo žodžius:

Grafiko analizei užtenka 10 sekundžių. Kas virš 10+ s. – protinė masturbacija.

***

Ripple bosas Brad Garlinghouse kitų metų pabaigoje jų paslaugomis naudosis jau dešimtys bankų. Prieš kokius metus apie 100+ ar net daugiau bankų irgi galima pavadinti „dešimtimis“. Kur progresas?

Grafikai

Kelias dienas nerašiau, tai signalai nebuvo pažymėti. Tačiau orderiai biržoje stovėjo ir suveikė. Pasižiūrim…

BTCUSD pozicijoje suveikė sell short signalas. Stopą leidžiam iki @7499.0 Pildymosi signalas @6618.

Kriptorinkų apžvalga 2018-06-11. Klausom senelio W.Buffett ir ko nereikia daryti
BTCUSD

BCHUSD pozicijoje vieną signalą pražiopsojau. Kitas sell short signalas @891.4.

Kriptorinkų apžvalga 2018-06-11. Klausom senelio W.Buffett ir ko nereikia daryti
BCHUSD

ETHUSD suveikė sell short orderis. Stop @593.20. Pildymosi signalas @496.26.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje suveikė sell short signalas. Stop @117.32.

Kriptorinkų apžvalga 2018-06-11. Klausom senelio W.Buffett ir ko nereikia daryti
LTCUSD

NEOUSD pozicijoje stopas @50.89.

NEOUSD

EOSUSD pozicijoje suveikė sell short signalas. Stop @14.129.

EOSUSD

IOTUSD pozicijoje longas užsidarė su nuostoliu ir atsidarė short pozicija. Stop @1.6499.

IOTUSD

XRPUSD stopas @0.65689.

XRPUSD

TRXUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @0.057273.

TRXUSD
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: