Antradienis, 23 balandžio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2018-09-13. To The Moon: ar jau kylam ir perkam?

2018-09-13. Šiandien kriptovaliutų rinką apžvelgsime tik vienos BTCUSD poros pavyzdžiu. Kitos likvidžios kripto poros yra beveik identiškos ir sprendimus galima priimti pagal tą patį algoritmą. Tik reikia priminti, kad tokie algoritmai galima tik konkrečiu metu ir su konkrečiais instrumentais. Jokia prekybinė ar investicinė sistema ar strategija negali būti algoritmų rinkinys. Dinaminėje rinkoje algoritmai neveikia.

Grafikas

Kaip matome iš grafiko, poros BTCUSD kaina šiuo metu kyla antra diena iš eilės. Taip pat akivaizdžiai matome, kad šis atsispyrimas yra aukščiau nei prieš tai buvęs. $6 119 ir $5 858 atitinkamai.

Tai jau nuteikia optimistiškai hodlerius ir longerius, žodžiu, buliukus ir bulius. Ir kyla natūralus klausimas, ar jau metas pradėti užsipirkinėti bitcoin ir kitas kriptovaliutas.

Mano atsakymas: Ne, ne ir dar kartą ne!

To priežastis – grynai techninė. Dieniniame grafike nuo pat kritimo pradžios buvo susiformavę keli proveržio fraktalai, kurių nė vienas nebuvo įveiktas. Tai stiprūs pasipriešinimo lygiai. Ir negalima kalbėti apie jokį kilimą, kol šie pasipriešinimai nėra įveikti.

Proveržio fraktalo lygiai parodyti oranžinėmis atkarpomis:

Kriptorinkų apžvalga 2018-09-13. To The Moon: ar jau kylam ir perkam?
Proveržio fraktalai

Todėl dabar pats žemiausias pasipriešinimo lygis pagal Bitfinex biržą yra ties $7 429 paprastose japoniškose žvakėse. Ir pirkdami long žemiau šio lygio jūs turite suvokti, kad prisiimate labai didelę riziką.

Šiuo atveju buy long orderį galima išstatyti @7430. Aišku, kilimo atveju pelningumas bus mažesnis, bet jei rinka toliau kris, jūs, paprasčiausiai, neturėsite nuostolių dėl skuboti priimtų sprendimų.

Jei paimtume Heikin Ashi tipo žvakių grafiką (su šiuo tipu mes jus dar supažindinsime), tai ir čia matysime analogišką situaciją, tik su kiek labiau išreikštais trendais.

Buy long orderis čia dedamas toje pačioje vietoje – @7430.

Kriptorinkų apžvalga 2018-09-13. To The Moon: ar jau kylam ir perkam?
BTCUSD Heikin Ashi grafikas

Renko grafike situacija kiek kitokia. Pasipriešinimo lygiai, dėl plytos formavimosi principo yra kituose, žemesniuose lygiuose. Bet tose pačiose principinėse vietose.

Todėl ir šis metodas patvirtina, kad kol proveržio lygmenyje esantis pasipriešinimas nebūna įveiktas, tol apie longus nėra kalbos.

Ir Renko grafike žemiausias pasipriešinimo lygis yra žemiau, todėl ir orderis išstatomas su mažesne kaina. Pelningumas nedaug padidėtų, na, bet juk svarbu, kad padidėtų.

Renko grafike buy long orderis @7360.

Kriptorinkų apžvalga 2018-09-13. To The Moon: ar jau kylam ir perkam?
BTCUSD Renko grafikas

Šie visi orderiai laikomi tol, kol galioja signalai. Juos pakeisime tik tada, kai susiformuos nauji signalai arba, geriausiu atveju, tie orderiai suveiks ir savaime nustos galioti.

Todėl nieko kito nebelieka, kaip toliau stebėti rinką. Beje, ką anksčiau ir darėme. 🙂

Na, o tuo tarpu laikom short pozicijas ir prisiminkime kad turime short pozicijos pildymosi signalus @6139 ir savaitiniame grafike @5857.

Kriptorinkų apžvalga 2018-09-13. To The Moon: ar jau kylam ir perkam?
BTCUSD sell short signalaiNorite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus.