Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės…

2018-10-22

Tinklapis Trading Economics pateikia įvairių rodiklių bei kainų prognozes. Pagrindinėms kriptovaliutoms prognozės taip pat pateiktos ir vienam žetonui. Ir jos yra liūdnos hodleriams.

Štai matome, kad bitcoin prognozuojamas kainos sumažėjimas šių metų pabaigoje -6.95%, o po metų – -23.60%. Ethereum kainai prognozuojamos 0.56% padidėjimas iki šių metų pabaigos ir iki -21% sumažėjimas po metų.

Ripple kainai prognozuojamas net 17.27% augimas iki šių metų pabaigos, tačiau per metus kaina ženkliai nesikeis.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės...
Kainų prognozė

Klausimas: kiek galima pasitikėti tokia prognoze? Ir galima. ir negalima. Prognozė šiame tinklapyje remiasi statistiniais, t.y. grynai matematiniais metodais.

Jie, be abejo, visiškai neatsižvelgia į kiekybiški neįvertinamus faktorius, tačiau trumpuoju laikotarpiu gali būti labai tikslūs. Lietuvoje Statistikos departamentas bene tiksliausiai teikia šalies ekonomikos augimo metodus…

Prognozės prognozėmis, tačiau rinkoje reikia vadovautis išimtinai savo galva.

Tokios statistinės prognozės gali būti patikimesnės už kripto aktyvistų prognozes. Štai Mike Novogratz jau keičia savo prognozę, kad bitcoin šiais metais pasieks $10 000. Dabar jis sako, kad vargu, ar artimiausiu meti bitcoin pasieks $9 000 ir šuolio galima tikėtis nebent 2019 metais.

Stablecoin

Praėjusi savaitė praėjo su stabelecoin;ų, o tiksliau, Tether ženklu. Greičiausiai, ir šią savaitę dar juos linksniuosime. Tether tapo priežastimi, dėl ko matėme staigų kainų šuolį į viršų. Bet tuo viskas ir pasibaigė.

Pasirodo, kad ne tik Tether, bet ir kiti stablecoin’ai tik deklaruoja, kad padengti JAV doleriais, tačiau niekas tų dolerių taip ir nematė.

O čia vyrukai labai stipriai užsiėmę stablcioin’ų analize:


Beje, su PAX ir Circle projektų atėjimu siejamas ir bitcoin kainos didelis kilimas šiemet. Bet tai tik lūkesčiai, greičiausiai, paremti tik tikėjimu.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje nieko kol kas nekeičiam

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės...
BTCUSD

BCHUSD pozicijoje pridedam sell short orderį pagal signalą @439.3.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės...
BCHUSD

NEOUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @18.08.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės...
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @0.5601.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-22. Liūdnos prognozės...
IOTUSDNorite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: