Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos

2018-10-29

Japonijos reguliuotojas Finansinių paslaugų agentūra nusprendė, kad kriptorinka yra per daug greitai besivystanti rinka, biurokratams su ja nespėti, todėl paleido tai savireguliacijai, tiksliau, priežiūrą perleido asociacijai Virtual Currency Exchange Association.

Su kuo reiktų pasveikinti japonus. Jie pirmieji suprato, kad blockchain technologija puikia veikia be jokių reguliacijų, politikų ar biurokratų kišimosi. Valdžios reikalas tik susirinkti mokesčius…

Esant visiškam štiliui kriptobiržose vėl padažnėjo prognozės ir aiškinimai, kodėl bitcoin turėtų kainuoti melejonus artimiausiu metu.

Bene rimčiausias teiginys yra apdovanojimo už kasimą sumažėjimas nuo 12,5 iki 6,25 bitcoino. Argumentas yra tas, kad kiekvieną kartą per sumažėjimą, bitcoin rinkoje būdavo stipri bulių rinka.’

Šį kartą ši teorija patirs patikrinimą meškų realybėje. Anksčiau ir taip buvo bulių rinka ir biduose stovėjo milijardai dolerių. Dabar priešingai. Individualūs investuotojai atsitraukė, instituciniai shortina.

Jei esant tokioms sąlygoms, bitcoin kaina pakils per apdovanojimo sumažėjimą, šį faktorių bus galima laikyti vienu iš Fundamentalios analizės faktoriumi. Tad laukiam. Beje, kada tas sumažėjimas bus?..

Kitas švyturys, į kurį dairosi #bitcoinmilijonas fanai, yra JAV SEC sprendimas dėl bitcoin ETF’ų. OK, naujiena gali duoti impulsą kainos kilimą, bet patys fondai kriptorinkai nieko gero neduos dėl šios priežasties.

Dar prognozių

DeVere Group CEO Nigel Green mano, kad per 10 metų kriptorinkos kapitalizacija išaugs 5 000%. Kas reikštų, jog apie 48% vidutiniškai kasmet.

Tokiu atveju, augimą turėtume matyti jau dabar, bet kainos rinkoje krenta. nebent kapitalizacijos augimą turėtų didinti nauji ICO, bet ir ši rinka jau merdi.

Pusę kilimo sudarytų bitcoin kainos kilimas ir naujų infliacija. Tai jau dabar bitcoin kaina turėtų judėti $8 000 link per ateinančius metus.

Thomas Lee vėl išlindo su savo prognozėmis. Jei tikri ekspertai savo nuomonę pagrindžia skaičiavimais, lentelėmis grafikais, formulėmis, tai kriptorinkai užtenka būti ekspertu su tokiais va pasisakymais (citatos iš straipsnio):

„That is always very challenging to predict but I am sure…“ Tas „sure“ taip ir liko tik „sure“, neaišku kodėl?

„I at least expect Bitcoin to be one of the most profitable cryptocurrencies next year.“ Kaip? Tik kainos augimu? Duos gerus procentus? Ar dar kaip? Liko nepatikslinta.

„Bitcoin is preparing to break out.“ Čia geras „otmazas“. Tipo ne aš sakau, kad bitcoin kils, čia pats bitcoin ruošiasi. Čia jam bitcoin taip pasakė, kad kils.

„Bitcoin is preparing to breakout.“ Wow. Daug kartų pakartota nesąmonė savaime tampa sąmone. Cool.  Trolingo 99 LVL.

„I am comfortable that USDT is backed by USDT…“ OK, bro. Kam dar čia įrodymai kokie??? Garbės žodžiu paremta Fundamentali analizė. kažkas naujo, bet veda į gilią sektoriaus krizę.

Ir finalinis akordas: „I hope they work.“ Pas mus sako, viltis – durnių motina.

Scenarijus siaubo filmui

Holivudinis, žinoma. Todėl užsiperkam popkorno ir stebim kaip iki 2020 metų žlugs JAV ekonomika, o dabartinis akcijų kainų kritimas yra tik filmo įžanga.

Jau dabar akcijų kainų kritimas suvalgė visą 2018 m. uždirbtą pelną, tuoj viskas grius ir visi mesis pirkti kriptovaliutas, kurios garantuoja stabilumą.

Tiesa, pamiršau parašyti, kad scenarijaus autorius toks vienas „analitikas“ Kim Dotcom. Tik, bliam, jis nepasakė, kodėl, esant tokiems rinkos dalyvių lūkesčiams, kriptovaliutų kainos šiandien krenta, o ir aukso neskuba kilti??? O juk turėtų būti priešingai…

Pasilinksminom, pasižiūrim grafikus.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje šiandien kaina toliau koreguojasi. Stopą paliekam. Panašu, kad pozicija gali užsidaryti su nuostoliu. Bet dar laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos
BTCUSD

BCHUSD pozicijoje suveikė sell short signalas. Stop loss @458.1.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos
BCHUSD

NEOUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @16.80.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @0.4967.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos
IOTUSD

XRPUSD sell short signalas @0.44446. O buy long signalas nusileidžia iki @0.48535.

Kriptorinkų apžvalga 2018-10-29. Geriausios žinios iš Japonijos
XRPUSDNorite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: