Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną

2018-11-15

Kaip žlunga teorijos? Ogi labai paprastai. Jei teorija paremta stipriu noru, kad kaina kiltų ir neparemta jokiais faktais, išskyrus tuos, kuriuos pateikia „kriptoguru“, ir tai kaip savo lūkesčius.

Žodžiu, teorijai, paremta lūkesčiais, kurie paremti kitų lūkesčiais, lemta žlugti. Be abejo, yra išimčių iš taisyklių. Tačiau į žiniasklaidos antraštes patenka tik vienas iš 100 000 „guru“.

Todėl rinkoje labai greitai pasimato, pas ką galva ant pečių, o pas ką tik priemonė maistui kramtyti ir apsauga, kad į pilvą neprilytų.

OK, pasižiūrim, kas čia vakar įvyko rinkoje, kad aistros kainas įkaitino iki raudonumo. Ir tikrai nepatikėsiu, kad rinka išsigando moteriškės, nors ir žavios su kojomis nuo pažastų, pareiškimo.

Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną
Asociatyvus pav. iš interneto.

Tarptautinio Valiutų Fondo vadovė Christine Lagarde pareiškė, kad pasaulio centriniai bankai turėtų pradėti leisti nuosavas kriptovaliutas. Ar gi tai gali išgąsdinti tokius vyrus, kaip John McAfee??? Baikit, netikiu!

Tačiau yra vienas didelis bet… Centriniai bankai bankai tikrai nemiega. Ir ICO bumą keičia CBDC (Central bank digital currency) bumas. O tai stipri konkurencija bitcoinui.

Aišku, kol kas tai tik skaitmenizuotos fiat valiutos, tačiau ir kriptorinka tokias turi – stablecoinais vadina. Nepamirškime, kad šalys leidžia ir nacionalines kriptovaliutas. Ir tokių sąrašas nuolatos ilgėja.

Vienžo, priežasčių kristi bitcoin kainai yra ir be šių valdančiųjų pareiškimų ir veiklos. Jei bitcoin norės tapti pasauline rezervine valiuta, tai niekas to nesulaikys. Bet tam reikia, kad ji kainuotų ne daugiau 0.001 dolerio.

Kas paneigs, kad būtent šis procesas bitcoin rinkoje dabar ir vyksta?

Grafikai

Taigi, BTCUSD pozicija užsidarė su stop loss’ų. Situacija suvaldyta gerai, vargo nematome. Bitcoin kaina pasiekė žemiausią tašką per šią korekciją, tik jau be mūsų. Kodėl neshortinom?

Neturim tikslo gaudyti trumpalaikių rinkos šokinėjimų. Turim tikslą pagauti trendą. O jei į trendą ir pavėluotai įšoki, vis tiek pelningumas būna didesnis, nei šokinėjimų gaudymas.

Taip pat bitcoin kainos kritimas siejamas su šios dienos Bitcoin Cash hard forku. Žodžiu, ramiai palaukiam šone, kol aistros nurims.

Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną
BTCUSD

Šios dienos Bitcoin Cash hard forką palaiko daug biržų, piniginių, aktyvistų. Ir tik vienas Vitalik Buterin pareiškė, kad nepalaikys „tirono ir/ar bepročio“.

BCHUSD naujų dugnų nepasiekė. Kaina laikosi. nes laukiama rezultatų. Geras metas dirbti daytraderiams. Mes laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną
BCHUSD

ETHUSD pozicija irgi užsidarė su stop loss. Jau kažkas suskaičiavo, kad ir šios valiutos kasimas tapo nuostolinga veikla.

Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną
ETHUSD

Ripple kaina laikosi. Ir po Ethereum kainos kritipo, riplas tapo antra kriptovaliuta po bitcoin pagal kapitalizaciją. Bent čia stopas užsidarė su pliusu.

Kriptorinkų apžvalga 2018-11-15. Banginiai plaukia kirviu į dugną
XRPUSD

Kitose pozicijose panašus į BTC vaizdas – suveikė stop loss. Dabar laukiam naujų signalų ir žinios apie trendo kryptį.Norite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: