Kriptorinkų apžvalga 2018-12-04. Kova su reguliacijos malūnais

2018-12-04

VanEck, SolidX ir BZX Exchange darė eilinį reidą į SEC, siekdami, kad būtų leista daryti bitcoin ETF’us. Tarp įvairių argumentų vienas labai įdomus. Atseit, bitcoin rinkoje manipuliacijos tokios pačios, kaip ir kapitalo ar finansų rinkose…

Tačiau net ir tada, kai fondams pavyktų susitarti su SEC, jie susidurtų su dar vienu Iždo reguliuotoju, kuris šiemet aktyviai pradėjo stebėti kriptovaliutas ir blockchain technologijas.

Ta kontora vadinasi Treasury Department’s Office of Foreign Assets Control (OFAC). Čia ne aš neigiamą fud’ą varau. Ir be manęs yra kam…

Manau, kad prie fud’o reiktų jau priskirti įvairaus plauko specialistų prognozes. Jie vis prognozuoja ir prognozuoja tūkstančius ir milijonus, o bitcoin kaina kaip krito, taip ir krenta. Vaikų darželis ir tiek.

Toks vienas Michael Novogratz prognozuoja, kad buliai į rinką grįš 2019-2020 metais. Šitas veikėjas savo prognozes tikslino ir keitė daug kartų ir niekas nesiruošia juo tikėti, net jei jis ir “fundamentaliai galvoja“.

O ką mes?

O mes paprasti žmonės. Ir mes žiūrime rinkai į akis ir matome meškų rinką. Ir matome kainą p Aligatoriumi. Todėl shortinam. Viskas čia labai paprasta: arba žiūri rinkai į akis, arba patiri nuostolius.

BTCUSD pozicijoje dar niekas nepasikeitė. Pildymosi signalas dar lieka galioti.

Kriptorinkų apžvalga 2018-12-04. Kova su reguliacijos malūnais
BTCUSD

O kaip prekiauti pelningai ir išsiaiškinti, kad tas Aligatorius, galite sužinoti nuotoliniuose individualiuose mokymuose. Užpildykite formą žemiau ir gaukite pasiūlymą. Dėl kainos derėkitės, juk nuolaidų metas.

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: