Kriptorinkų apžvalga 2018-12-07. Ar gali būti dar blogiau?

2018-12-17

Gali. Gali būti dar blogiau? ir nereikia manęs kaltinti, kad aš varau vien neigiamą informaciją. Nes ne aš bitcoin kainą mušu į istorines žemumas.

Taip, aš pakritikuoju bitcoin fanatikus. Taip, aš pakritikuoju ir bitcoin heiterius. Aš visus kritikuoju, jei įtariu, kad teiginiai nepagrįsti. O nepagrįstumo rinkoje labai daug.

Praėjo 10 metų, o vis dar neaišku, kas tas bitcoin, kas tas Satoshi Nakamoto. Todėl mano nuomonė, kad bitcoin yra rafinuota finansinė piramidė liko nepasikeitusi.

Ir tokia liks, kol kas nors jos nepaneigs. Ir dar niekas nebandė man įrodyti, kad yra priešingai. O kodėl nebandė? Argumentų nėra. Na, bet gal paieškokite.

Aš nesiruošiu fanatiškai ginti savo nuomonės, Man bitcoin įdomus kaip naujas ekonominis darinys pasaulinėje finansų rinkoje. Tik per dekadą jis taip ir nepadarė jokios įtakos jokiai ekonomikai ir savo nesukūrė.

Nebent maineriai į ekonomiką įliejo krūvas pinigų per mokesčius už elektrą. Bet taip ir liko dauguma milijoninėse skolose ir bankrotuose. Manau, kad žinote šią informaciją ir nereikia nurodyti atskirų šaltinių.

Ir ne aš pradėjau kalbėti apie tai, kad bitcoin neturi jokios „vidinės vertės“. Sakysite, kad šiais metais transakcijų skaičius tik auga. Ir teisingai. Banginių vietoje aš skubėčiau išleisti bitcoinus. Tik ne per biržą parduoti, o pirkti daiktus, kol dar tuos bitcoinus kas nors priima.

Iš kitos pusės…

Pakalbėkim teigiamai. Ar gali bitcoin atsigauti? Gali. Bet, visų pirma, reikia išsiaiškinti, ką bitcoin rinkoje reiškia „atsigauti“. Nes kol neturime fundamentalių rodiklių, tol turime štai tokią alternatyvą:

  1. Bitcoin vertas milijono;
  2. Bitcoin nieko nevertas.

Iš čia eina dvi galimybės. Viena yra ta, kad bitcoin tinklas turi kažkaip išgyventi šią krizę ir ilgainiui pradėti tvirtintis pasaulinėje rinkoje ir pasiekti savęs vertą $1 000 000 kainą.

Kita galimybė bus kiek pesimistiškesnė hodleriams. Ne šis variantas teigia, kad $20 000 už BTC buvo labai išpūstas burbulas, bitcoin tiek nevertas, ir normali jo kaina yra kažkur $0-100.

Pelnas investuojant turi būti gaunamas jau perkant investicinį instrumentą…

Ir kai nėra jokių kriterijų, abi šios galimybės yra lygiavertės ir turi vienodus šansus.

Ką daryti šiandien?

101-ą pirmą kartą užduodamas klausimas ir 101-ą kartą bandome į jį atsakyti. Spekuliantams atsakymas labai paprastas: shortinam ir net apsauginių stopų nededam (juokauju, dėkite).

Bet va ką daryti vis dar besikankinantiems hodleriams, maitinantiems save bergždžiomis viltimis? Sorry už moralą, tačiau ką jūs galvojote, kai pirkote bitcoin?

Bet juk pelnas investuojant turi būti gaunamas jau perkant investicinį instrumentą, o ne tikintis, kad jo vertė dar labiau išaugs. Investavimas ir tikėjimas – du prieštaringi dalykai ir vedantys, dažniausiai, į nuostolius.

Pelnas, žinoma, ne tiesiogiai gaunamas. Tačiau preliminarus investicijos pelningumas turi būti žinomas. Ir jei investicinis instrumentas generuoja kažkokias pajamas (obligacijos, akcijos), tai investicijos pajamingumą galima labai tiksliai įvertinti.

Bitcoin, kaip ir kitos valiutos, o taip pat ir taurieji metalai, pajamų negeneruoja. Čia uždirba tik spekuliantai. Ir jei nebūdami spekuliantais jūs atėjote į šią rinką ir dabar turite nuostolius, tai tikrai ne tas, kas neigiamai apie bitcoin rašo ir kalba, yra dėl to kaltas.

Ir jei norite išmokti fundamentalios analizės ar spekuliavimo, užpildykite apačioje formą. Išmokinsiu, jei pasiruošę dirbti. Manau, kad jau išmokote bitcoin pamoką, kad pelno be darbo nebūna?

Grafikas

BTCUSD pozicijoje suveikė dar vienas short pozicijos pildymosi signalas. Kaina linkusi ir toliau kristi. Bet galima tikėtis, kad ties $3000-3500 turėsime slenkstį, kur kaina gali kažkurį laiką pasamalti vietoje. O ten žiūrėsime…

Kriptorinkų apžvalga 2018-12-17. Ar gali būti dar blogiau?
BTCUSD

O kaip prekiauti pelningai ir išsiaiškinti, kad tas Aligatorius, galite sužinoti nuotoliniuose individualiuose mokymuose. Užpildykite formą žemiau, nurodykite, kurių mokymų norite ir gaukite pasiūlymą. Dėl kainos derėkitės, juk nuolaidų metas.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: