Kriptorinkų apžvalga 2019-01-04. Bitcoin 10 metų, paleistų dūmais?

Realiai gimtadienių bitcoin turi ne vieną. Kadangi, tai pirmoji ir populiariausi kriptovaliuta, tai reikšmingos datos yra ir Satoshi Nakamoto paskelbtas manifestas, bei tinklapio bitcoin.org registracijos data.

Tačiau 2009 m. sausio 3 d. buvo „iškastas“ (paleistas, sukurtas) pirmas (genesis) bitcoin blokas 000000000019d6689c085ae165831e934ff763ae46a2a6c172b3f1b60a8ce26f.

Už tai buvo gautas 50 BTC apdovanojimas, nukeliavęs štai į šią piniginę. Pirmojo bloko kode buvo užšifruotas ir štai toks įdomus tekstas: „The Times 03/Jan/2009 Chancellor on brink of second bailout for banks”.

Tekstas buvo pasiskolintas iš „The Times“ straipsnio „Chancellor Alistair Darling on brink of second bailout for banks„. Kaip žinia, bitcoin ir atsirado, kaip atsvaras bankinei sistemai, pasitikėjimas kuria po finansinės krizės gerokai sumenko.

Na, o po to, kilimas, svyravimai, kritimas ir atsidūrimas ten, kur esam dabar. O kur esam dabar? Kas gali pasakyti?

 

Savo galingo potencialo blockchain ir valiutos dar neatskleidė. Ir nežinia, kiek čia tikėti, kad va va ims ir atskleis, o 2019 metais tai tikrai. Tada ir kainos kils ir bankus pakeis.

Mes jau išmokome – ir jus mokiname – nekreipti jokio dėmesio į tai, kas ką mano apie kritpovaliutas. Iš mūsų pilnai užtenka, kad mes gerbiam kitų nuomonę, teisę į nuomonės reiškimą bei pasinaudojam savo teise išsakyti kontranuomonę.

Grafikai

Šiandien grafikuose didelių judesių nesimato, pokyčių nėra, aptarti nėra ko. Nebent galime pastebėti tai, kad kainoms atšokus nuo dugnų ir bandant kilti, bitcoin užimamos rinkos dalis mažėja.

Kriptorinkų apžvalga 2019-01-04. Bitcoin 10 metų, paleistų dūmais?
Bitcoin rinkos dalis

Yra gerų naujienų

Pradžiugino ir prajuokino mums gerai žinomas veikėjas Thomas Lee. Anksčiau jis skelbė, kad 2018 m. bitcoin pramuš $15 000, kai realiai vos $3 000 nepramušė, tik iš kitos pusės. Mes esam radę ir įdomesnių jo prognozių.

Dabar TV laidoje pasakė, kad 2019 bus didelių svyravimų ir sunkiai prognozuojami metai. Tarsi metus apskritai lengva prognozuoti…

Tuo pačiu jis sako, kad treideriams irgi ateis sunkūs laikai. O va čia jis pats suprato, ką pasakė??? Tai jei rinkos stipriai svyruos, tai rojūs treideriams, tai didelės uždirbimo galimybės. Teideriams blogai, kai rinka nesvyruoja…

Ir va čia va pati linksmiausia vieta. T.Lee paskelbė, kad daugiau nieko kriptovaliutose neprognozuos. Wov! Respektas čiuvui. Nu bet imk ir toliau taip nusišnekėk. Sako, kad šis „ekonomikos segmentas…“ Kokios ekonomikos??? 

„Šis ekonomikos segmentas sunkiai prognozuojamas, nes yra įtakojamas įvairių faktorių“. Nu labas… O čia kuris „ekonomikos segmentas“ yra mažai įtakojamas ir lengvai prognozuojamas?

Ar šitas „advaisorius“ apskritai „filtruoja“ ką kalba? Užtat mus gerai pralinksmina. 😀 

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: