Kriptorinkų apžvalga 2019-01-29. Netikėtai blaivaus mąstymo pliūpsnis

Vienas toks kriptoentuziastas iš Australijos pareiškė, kad bitcoin’ui visiškai nereikia jokio „palaikymo“ ETF’ais, o Bakkt apskritai niekam nereikalingas daiktas. Argumentu buvo bitcoin naudojimas pagal tiesioginę paskirtį, o ne investavimas, t.y. jo manymu, bitcoin plačiai bus naudojamas tik atsiskaitymams.

Jis dar mano, kad jei tie ETF’ai ir bus (prisiminkime, kad vienas JAV reguliuojamoje rinkoje svarbus asmuo teigė apie ETF nereikalingumą ir atsiėmė savo prašymą steigti ETF iš SEC), tai jau vis tiek nesugebės pakelti iki buvusių aukštumų.

Iš čia seka išvada, kad ir kriptobiržos nėra būtinos. Jų reikia, bet ne reikia tiek daug. Todėl ir ažiotažas dėl Bakkt atėjimo į mainų rinką yra viso labo triukšmas eteryje.

Taip pat nepamirškime, kad ETF’ai pagrinde skirti JAV rinkai ir tai nepadidins bitcoin žinomumo ir populiarumo visame pasaulyje, o Bakkt yra visiškai Wall Street produktas ir jai skirtas.

Beje, tai žmogus, kuris mato bitcoin rinką iš vidaus, yra kriptoentuziastas ir nesvaigsta apie bitcoin kainą, nes ji vartojime nėra svarbi.

Aišku, nebūtina sutikti su Jason Smith nuomone, tačiau blaivumo jo samprotavimams tikrai netrūksta. Beje, tai žmogus, kuris mato bitcoin rinką iš vidaus, yra kriptoentuziastas ir nesvaigsta apie bitcoin kainą, nes ji vartojime nėra svarbi.

Ne taip dažnai sutiksi bitcoinininką nekalbantį apie jo kainą. Absoliuti rinkos dalyvių dauguma „buria“ apie bitcoi kainos kilimą remdamiesi savo tikėjimu, betindami iš savo dick’ų ar laukdami naujų produktų ir paslaugų rinkoje.

Tačiau kažkodėl pamirštama ar nenorima matyti, kad ETF’ų, ETN’ų, biržų atėjimas į rinką gali ir sumažinti bitcoin kainą, kas labiau atitinka mikroekomikos dėsnius.

Tai tai jau kartą įrodyta, kad reguliuojamoje rinkoje pasirodė bitcoin išvestinis instrumentas BTC fjūčeriai, Nuo to laiko kaina tik krenta.

a
a
a

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kaina juda psichologinio palaikymo link. Ir nebūtinai jis atsilaikys prieš meškų spaudimą. O rimtų bulių nematome daugiau nei metus. O jie, apskritai, yra?

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @118.50.

ETHUSD

LTCUSD sell short signalas @29.767.

LTCUSD


Norite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: