Kriptorinkų apžvalga 2019-04-10. Vakar išauš šviesus rytojus

Kriptorinkos dalyvių retorika tiesiogiai koreliuoja su bitcoin kaina rinkoje. Užteko BTC atšokti nuo dugnų ir ilgesnį laiką palaikyti UP trendą, kai prasideda prognozių ir vizijų srautas. Viskas būtų gerai, mes mėgstame skaityti fantastinę literatūrą. Tačiau be kažkieno lūkesčių ir fantazijų apsirūkius norisi realia analize paremtų išvadų. Kur tokių rasti?

Kodėl dabar kyla bitcoin kaina? Štai priežastis ir rasta. Kaip ir visose rinkose, kainas kelia ir palaiko trende instituciniai investuotojai.

 

Tik jie tą gali padaryti. Ir Diar suskaičiavo, kad šių metų sausį, vasarį ir kovą institucijų investuotojų sandorių dalis siekė atitinkamai 15%, 17%, 18%. O balandžio pradžioje jau siekė 19%.

Įdomiausi pasisakymai dažniausiai su adekvatumu nieko bendra neturi, ir tenka įtarti, ar autorius draugauja su sveiku protu.

Štai Coinbase CEO Brian Armstrong teigia, kad bitcoin masinis pirkimas prasidės tada, kai padidės jo kainos volatilumas ir jis pasidarys patogesnis naudojimui (čia be kitų priežasčių).

Tai arba jis durnas, arba mes nežinome kažkokio svarbaus faktoriaus išsprendančio paradoksą: dideli bitcoin kainos svyravimai apsunkina jo masinį naudojimą.

Dideli svyravimai – galvos skausmas buhalteriams. Tačiau rojus spekuliantams. Bet spekuliantų ir taip pilna. Tik nedaugelis pernai pasitraukė iš rinkos.

Bliamba, aš irgi noriu išbandyti tai, ką rūko šis veikėjas. Žiū, gerai veža…

Toliau dar gražiau. čia net jokių komentarų nereikia. Bitcoin superskeptikas ir super fanas susitinka Twitter’io memose:

OK. Smagu čia viskas, Bet pinigai prekyboje uždirbami tik Čia ir Dabar. Ne vakar, ne šviesiame rytojuje. O B.Graham ir W.Buffett mokino, kad pelnas turi būti gaunamas vos atidarius poziciją.

Tas turėtų galioti ir kriptorinkose. Tūrėtų…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @4928.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @161.70.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą paliekam @81.381.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje stopą keliam iki @5.2899.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopo nekeičiam.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą paliekam @0.3323.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.37441.

XRPUSD

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: