Kriptorinkų apžvalga 2019-05-23. Dėl Bitcoin kainos analitikai labai klysta

Bitcoin kainai priartėjus prie $3 000 aplinkos, analitikai ir specai greit prisiminė, kad 2020 m. gegužę, t.y. lygiai po metų dvigubai sumažės kasėjų apdovanojimas bitcoinais, įvyks taip vadinamas halvingas. Ta proga teigiama, kad dėl to bitcoin kaina turėtų augti. Prognozės – iki $9 000-10 000 šių metų pabaigos.

Deja, bet ekonominė logika rinkose ne visada suveikia. Tiksliau, visada suveikia puikiai, bet ne taip, kaip analitikai norėtų.

Gal kas mane pataisys, bet halvingą aš suprantu taip, kad maineriams dabar reikės dirbti dvigubai daugiau (ilgiau), kad gauti tokį apdovanojimą, kokį gavo iki 2020-05.

Na, tokia tendencija pastebėta anksčiau, tačiau tai nereiškia, kad taip bus ir ateityje. Čia mes dar pamatysim…

 

O šiandien mes žinome, kad kaštams esant pastoviems, o pajamoms sumažėjus, mažėja pelnai, ilgainiui jie pavirsta nuostoliais, o ten bankrotas nebetoli.

Visos dėl vadybos klaidų bankrutavusios kompanijos tikėjosi, kad paslaugų ir prekių kainos ateityje rinkoje pakils ir taip jie išplauks. Deja, bet kainos rinkoje linkusios ne tik augti, bet ir kristi.

Bet grįžkime prie bitcoin… Kodėl analitikai neteisūs dėl bitcoin kainos? Todėl, kad jie žiūri į vienus vartus, kai lazda turi du galus. Halvingas nebūtinai reiškia bitcoin kainos augimą.

Halvingas gali reikšti ir kainos palaikymo susiformavimą, žemiau kurio kainos kritimo tikimybė beveik lygi nuliui. ir toks požiūris yra labiau pragmatiškesnis, mažiau nuviliantis, leidžiantis tiksliau planuoti savo investicijas. O būtent tai mes čia ir veikiam.

Tai kaip su tais palaikymas? Vienas kaip tik dabar formuojasi aplink Fibonacci 0.618 palaikymo lygio, kas atitinka $7 521. Tai bitcoin kaina dabartiniu metu.

Kitas palaikymas, jau įrodęs savo stiprumą yra ties Fibonacci 0.786, kas atitinka $4 180 kainą. Na ir žemiausias palaikymas atitinka $3 316 kainą.

O kalbant apie pasipriešinimus, tai čia kalba labai trumpa. Turime nerealiai stiprų (šiam momentui) pasipriešinimą $20 000 kainos aplinkoje.

Turime diapazoną $3 000 – $20 000. Jame kaina svyruos dar labai ilgai. Dėl tos pačios ‘ekonominės logikos’. Maineriams reikia padengti kaštus.

Ir nesvarbu, koks yra jų apdovanojimas, apmokėti sąskaitas tai reikia. Ir jos apmokamos parduodant iškastus bitcoinus. Ir jei kaštai dengiami iš kitų pajamų šaltinių, tai jau grynas monkės biznis.

Kaštai dengiami iš iškastų bitcoinų. Vadinasi, tiesioginiais ar netiesioginiais keliais jie patenka į keityklas ir biržas ir sudaro meškų spaudimą.

Kitais žodžiais tariant, maineriai yra absoliučios meškos ir pardavinėdami bitcoinus kenkia patys sau. Paradoksas? Bet taip yra!

Anekdotas

Rusijos centrinis bankas nuolat gauna piliečių skundus dėl per mažų kriptovaliutų kainų . Kaip teigia banko atstovas, piliečiai sako, kad pirko kritovaliutas, tikėdamiesi kainų augimo, bet taip jo ir nesulaukė.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam. Palaikymai akivaizdžiai matomi, stopai sudėti. Laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2019-05-23. Dėl Bitcoin kainos analitikai labai klysta
BTCUSD

XRPUSD pozicijoje stopas suveikė pelningai.

Kriptorinkų apžvalga 2019-05-23. Dėl Bitcoin kainos analitikai labai klysta
XRPUSD

Kitose pozicijose nieko nekeičiam.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: