Antradienis, 19 kovo, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto

Nekylanti bitcoin kaina arba varo analitikus iš proto, arba naujoji kriptoanalitikų karta yra visiški šiuolaikinės pasaulinės ekonomikos heiteriai. Jie mielai sutiktų, kad viskas aplinkui sužlugtų, sugriūtų, kad tik jų bitcoin kaina pakiltų iki $50 000.

Vienas psichiatras teisingai pastebėjo, kad mes rinką matome per stalčiukus savo smegeninėje. Ir jei tenai visiškas bardakas, tai ir pasaulinė ekonomika jums bus griūnanti.

Ir nėra tokio dalyko pasaulyje kaip rinkų „užtikrintumas” ar „neužtikrintumas”. Tai jūs esate savimi nepasitikinti būtybė ir pasimetusi tarp trijų pušelių.

Tačiau dažniausiai atrodo, kad tų analitikų stalčiukuose visiškai nieko nėra. O jei ir yra, tai žiūrėjimas ir matymas yra du skirtingi nesuderinami dalykai.

Ekonomika, ačiū Dievui, negriūna dėl bardako kieno nors galvoje. Man pasidaro labai įdomu, kodėl, atrodo, protingi žmonės, kai išlenda į eterį pradeda triesti visokias nesąmones?

Bent jau čia ADVFN CEO Clem Chambers tiesiog prisipažįsta, kad „jis norėtų”, kad „jis būtų laimingas”, jei bitcoin kaina bla-bla-bla. Viskas čia gerai kai žmogus kažko nori ir kažkuo tiki.

Bet būk geras, Karlai, ir nevadink to analize, o fantazuotojo analitiku. Baisiai man dėl tavęs gėda…

Ten dar Clem Chambers apie auksą pakalbėjo, kad bitcoin geriau. Jis teisus, kad bitcoin nusipirkti ir yra daug paprasčiau nei fizinį auksą. Tačiau bitcoin nėra geresnė investicija. Bitcoin-Gold Ratio čia geras advokatas:

FED apie bitcoin kainą

Jei jūs norite rimtos analizės, tai skaitykite JAV centrinio banko analizes. Ir nesvarbu, kiek jums FED nepatinka. Ten bent žmonės supranta ką daro ir turi gerus analitinius instrumentus.

Ir jie sako, kad kriptovaliutos gali tapti puikia atsiskaitymo priemone, tačiau dideli kainų svyravimai jas daro tam visiškai netinkamas. Ir jie, be abejo, visiškai teisūs.

Tačiau šią problemą panaikina stablecoin’ai, t.y. kriptovaliutos, kurios paremtos kokiu nors baziniu turtu, kaip fiat pinigai ir/ar vyriausybinės obligacijos.

Tokios „geros” kriptovaliutos pavyzdžiu laikoma Libra, kuri, jei bus išleista, tikrai sudarys rimtą konkurenciją bitcoin’ui, o gal net visai šį išstums iš rinkos.

Taip pat skaitykite:

Tai kaip ir neabejojama, kad kriptovaliutos yra ateities atsiskaitymo priemonė, nes sprendžia ne vieną šios dienos su fiat valiutomis susijusią problemą.

Tik priežiūros institucijos nenori prarasti kontrolės. Jų teigimu, nereguliuojamos valiutos gali tapti grėsme pasaulinei finansinei sistemai. Šitą mes esam girdėję jau ne kartą.

Bet čia, Karlai, niekas negali žinoti, kaip bus. Istorijoje dar nebuvo decentralizuotų valiutų (neskaitant lokalių atvejų XX a. pradžioje, nors tos bendruomeninės valiutos nebuvo decentralizuotos) ir šiandien niekas negali pasakyti, kuris reguliavimo būdas – centralizuotas ar decentralizuotas – yra geresnis.

Abu būdai turi savų minusų ir savų pliusų.

Akivaizdu viena, pasaulinio pripažinimo sulauks tik ta valiuta, kuri bus gerai apgalvota, gerai pritaikyta, saugi, patogi vartotojams ir nepatogi mafijai. O ne ta, kad ai, sugalvojau ir sukūriau, kaip kad Tether ar Libra.

Kol kas vienintelis bitcoin atitinka šiuos kriterijus. O kaip bus toliau, mes dar pamatysim.

Įdomi nuomonė

O va čia tikrai verta dėmesio nuomonė. Verta tuo, kad kardinaliai skiriasi nuo ankstesnio ažiotažo, kad bitcoin kaina pasieks Mėnulį po 2020 m. gegužės halvingo.

Čia geras pastebėjimas, kad ankstesni bitcoin kainos kilimai per halvingus vyko ir taip jau kylančioje rinkoje. Tai krentančioje rinkoje halvingas lygiai taip pat gali sustiprinti vyraujantį trendą.

T.y. tikimybė, kad maineriai trauksis iš rinkos yra lygiai tokia pati, kaip ir tikimybė, kad halvingas kels bitcoin kainą. Va ką mes turime žinoti 2020 metų gegužę.

Dar viena žiauri klaida

Yra toks angliškas žodis „infation”. Jis turi kelias reikšmes. Ekonomikoje infliacijos terminą naudojam Vartotojų krepšelio indekso pokytį, t.y. valiutos perkamosios galios mažėjimą.

Bitcoin rinkoje „infliacija” reiškia naujų bitcoin iškasimo spartą, sąlygojamą vien tik halvingų, nes nėra tokio dalyko bitcoin rinkoje, kaip vartotojų krepšelis. Todėl ir infliacija čia reiškia visiškai ką kitą.

Ir štai sėdi kažkoks vargo analitikas ir visiškai nesupranta ką kalba ir apgaudinėja žalią jaunimėlį, neturinčio net pačių elementariausių ekonomikos žinių.

Todėl jei sutiksi tokį analitiką, Karlai, gali mesti į jį akmenį, nes jis nori sugretinti nesugretinamus dalykus. Grubi logikos klaida. Arba grubi pagaulė, jei kalbėtojas supranta, kad daro klaidą.

Pereikim prie grafikų. Rinka jums niekada nemeluos, ji niekada nekabins jums jokių makaronų. Vienintelis reikalavimas jums yra pamatyti, ką rinka rodo.

Jei kainos krenta, nesakykite, kad kyla, jei kainos kyla, nesakykite, kad krenta. Idiotiška taip daryti, ar ne? Bet apsidairykite aplinkui, kiek tokių idiotų jus supa?

Grafikai

BTCUSD pozicijoje jei čia apshortinote, tai jau pats metas nuleisti apsauginius stopus. Mes nežinome, kiek ta bitcoin kaina dar gali kristi. Kol kas matome palaikymą ties Fibonacci 0.618 arba $7 598.

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto
BTCUSD

ETHUSD pozicija sell short signalas @173.16.

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje irgi dar laukiam.

EOSUSD pozicijoje laukiam.

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @11.12.

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje apsauginis stopas @0.2628.

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje apsauginis stopas @0.26709.

Kriptorinkų apžvalga 2019-11-20. Bitcoin kaina varo iš proto
XRPUSD

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams. Tik 100 EUR. (Rudens nuolaidos ne amžinos!).