Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę

Nelabai norėjau kritikuoti, bet Anthony Pompliano pats užsirovė. Aš truputį nustebęs, kaip jis taip galėjo pasakyti. Viskas, kaip ir būtų gerai, tačiau jo kalboje yra didžiulis prieštaravimas, kurį įveikti bus sunku. Bet ar to reikia apskritai?

Bet, greičiausiai, Pompliano nė trupučio nesivargins, kad panaikintų šį prieštaravimą. Ir dar klausimas, ar jis suprato, kad toks prieštaravimas yra? A, apie ką aš čia? O gi A. Pompliano davė interviu , kaip jau matėte, Cointelegraf.

Ten daug įdomių dalykų pasakė, tačiau man užkliuvo štai toks jo pasakymas: „most investors sought refuge in the U.S. dollar„. Na taip, šį momentą suprantame, kad A.Pompliano dolerį laiko safe haven investicija ir tą „dauguma“ investuotojų.

Ir čia būtų viskas gerai, jei ne vienas „bet“…

Taip pat jis teigia, kad ateina fiat „eksperimento“ pabaiga, nes istorijoje visos fiat valiutos nieko daugiau neveikia, tik žlunga.

Bet gi hm… Ar tikrai fiat valiutos žlunga? Kaip rodo fiat valiutų apibrėžimas, tai yra valstybės leidžiami, niekuo nepadengti pinigai. Ir tokie pinigai pradėti leisti tik 1971 m. O nuo to laiko nežlugo nė viena valiuta.

Popierinių pinigų buvo ir gerokai anksčiau. Bet jie visi buvo pažadas už tą popierių gauti aukso kiekio atitikmenį.

Ir kas įdomiausia, žlugo būtent šitos, auksu paremtos finansų sistemos.

O A.Pompliano tuo pat metu mums aiškina, kad žlugs tai, kuo „dauguma pasitiki“. Na, logiškai pagalvokime: juk negali žlugti tai, kuo dauguma pasitiki. Ir ta dauguma juk yra ne kas kita, o stambūs investuotojai.

Ir kas įdomiausia, šis bitcoin maksimalistas nelabai pasitiki auksu. Jis nežino, kiek yra aukso rinkoje, todėl visiškai į jį neinvestuoja. Bent jau mums taip sako.

Bet tai jam netrukdo investuoti į bitcoin, nors jį laiko labai panašiu į auksą.

Ir bet kuris rimtas investuotojas žino, kad kai pinigų rinkoje mažėja palūkanos, pinigai pradeda judėti į kitas kapitalo sritis: akcijos, taurieji metalai, žaliavos, milenjumų pamėgtos crypto, korporatyvinės obligacijos.

T.y. pinigai visada vaikšto iš žemų palūkanų sferos į aukštų palūkanų sferą. Tai reiškia, kad aukso ir kitų žaliavų kainų kilimas, t.y. kapitalo prieaugio tempas viršija finansų rinkos palūkanas.

Tik šiandien situaciją keičia tai, kad centriniai bankai pažadėjo supirkti VVP, todėl labai dideli pinigai toliau perka vyriausybės obligacijas ir toliau mažina palūkanų normą.

Darkneto Silk Road įkūrėjas Ross Ulbricht, pasitelkęs Ellioto bangų teoriją, nuprognozavo, jog bitcoin kaina kris iki $3 200.

Žemiau pateiktas paties R.Ulbricht paveiksliukas su bangomis.

Tik kad su Ellioto bangomis yra toks niuansas: galima labai laisva interpretacija su skirtingomis išvadomis. Tai remiantis pačia teorija, kuri yra ir fraktalinė, tai bitcoin kainos grafikas yra pirmoje bangoje. Amžinoje. kuri niekada nesibaigs. Tai čia tiems, kurie mąsto stambiomis kategorijomis. Kaip Novogratz arba Plan B – bitcoin kaina bus $250 000 ir dar daugiau. Man patinka tokia interpretacija. O jums?

Ross Ulbricht analizė

Peter Schiff nerimsta ir prognozuoja, kad dabar kils tik auksas, o bitcoin, kaip burbulo, laukia totalus krachas ir jis dabar riedės nulio link.

Šitas galinėjimasis – bitcoin geriau ar auksas – yra tik peštynės dėl peštynių. Nes aukso kaina yra sutartinis dalykas, o dėl bitcoin absoliučiai niekas nieko nežino. Nėra būdų nustatyti bitcoin vertei. Lig šiol nėra. Bet labai norėtume tai turėti. Mes mėgstam paskaičiuoti… Na, kol kas laukiam. Gal kas sugalvos kokią teoriją.

O tu, Karlai, mes tų posūkio taškų matėme ne vieną. Ir Lee žadėjo ir kitas Lee. Ir kai S&P 500 kils, ir kai S&P 500 kris.

Vargšas S&P 500 indeksas: jis ir kilo ir krito stačia galvą – viską padarė, kad tik bitcoin kiltų. O tam nors kuolu galvą daužyk, stovi kaip įkaltas, nors tu ką…

Bitcoin-Gold Ratio kol kas patvirtina P. Schiff žodžius:

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam. Bet galima pagalvoti apie pozicijos uždarymą, nes kaina šiuo metu juda po Aligatoriumi.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M.

Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną

2 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2020-04-14. Anthony Pompliano uždavė rimtą mįslę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: