Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo dienos liko…

Iki Didžiosios Halvingo dienos liko kiek daugiau nei savaitė. Tokį įspūdingą pavadinimą diena įgavo dėl savo hyp’o. Tokio nebuvo per ankstesnius du halvingus, nes apie tą bituką dar nedaug kas ir žinojo. O šiandien tūkstančiai FB grupių, dešimtys tūstančių twettintojų laukia Didžiojo Atėjimo.

Ir čia eToro analitikai mums skelbia, kad bitcoin kaina pasieks $10 000+ dar iki halvingo, nes, matote, hodleriai nelauks, kol traukinys nuvažiuos. Atseit, jie pasiruošę įlipti į traukinį pirmoje stotelėje, tiksliau, jau jame sėdi.

Tačiau mes jau matėme, kad kainai siekti bent $10 000 ir/ar kilti dar aukščiau reikia įveikti kelis stiprius pasipriešinimus. O šiomis dienomis prisidėjo dar vienas pasipriešinimas 9 442:

  1. 7 309; Apyvarta+
  2. 7 454; Apyvarta+
  3. 9 241; Apyvarta+
  4. 9 442;
  5. 10 491;
  6. 10 933;
  7. 13 174;
  8. 13 764;
  9. 17 252;

Ir tokiems pasipriešinimams įveikti reikalingos apyvartos. Didelės apyvartos. Ir kaina tuo metu turi judėti šiaurės kryptimi, na tipo kažkas To the Moon. Kaip pamatysite, bitcoin pozicijoje tokių apyvartų kol kas nelabai matosi.

Tačiau jei paimtume visą rinką, tai pamatysime labai įdomų vaizdą. Bendra visų kriptorinkų apyvarta nuo 2019 m.pradžios išaugusi labai reikšmingai ir atrodo labai perspektyviai. Ir akivaizdu, jog apyvartas generuoja altcoinai.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo dienos liko...
Kriptorinkų kapitalizacija, 1W

Ir štai kaip tik pradeda aiškėti tendencija tos problemos, kurią mes kėlėme prieš porą metų: kas yra bitcoin, vertės saugotojas, ar mainų priemonė? Ir kai apie dabartinį kilimą kalbama palūkanų normų ir QE akivaizdoje, tai viskas stoja į savo vietas.

Analitikai pastebėjo, kad dabartinis bitcoin kainos šuolis labai sutapo su FED FOMC susirinkimo pranešimu apie mažas palūkanas ir kiekybinio palengvinimo didinimą. Tą patį po poros dienų paskelbė ir ECB.

Halvingo dienos – bitcoin fundamentikos kertinis akmuo

Na, panašu, kad halvingas turi didžiulę reikšmę bitcoin vertėje. Tik va, dar neaišku, kuriuo kampu žiūrėti: ar kaip investicinio instrumento ir vertės saugotojo, ar kaip mainų priemonės?

Paskutiniai įvykiai parodė, kad bitcoin maksimalistai ir visokie ekspertai tolsta nuo pirminės Satoshi Nakamoto idėjos turėti decentralizuotą mainų priemonę atsiskaitymams internete, kur niekas niekuo negali pasitikėti, bet apsieinama be trečios garantuojančios šalies – banko.

Toks misijų painiojimas kiek neramina. Bitcoin nėra pripažintas visuotinai, taip, kaip auksas. Ir taip pat bitcoin nėra pripažintas kaip visuotinė atsiskaitymo priemonė, nors ir atsiskaitymams naudojamas plačiai.

O čia dar kriptovaliutų fondai ragina skubiai investuoti į bitcoin, kol „FED nepaskandino pasaulio doleriuose”, o Wall Street bankai aiškina, kaip negalima pirkti bitcoin, nes viso crypto yra burbulas.

Burbulas? Mes įrodėme, kad net prie kainos $20 000 nebuvo jokio burbulo. Tai arba JPMorgan meluoja ir net nerausta, arba kažką tokio žino. Bet kodėl to neskelbia, kai sako, kad nereikia pirkti? Vadinasi, meluoja.

Nemėgstu, kai meluoja kripto heiteriai, nemėgstu, kai meluoja bitcoin maksimalistai. Visi meluoja! Arba, kaip sako daktaras Hausas: „Visi žmonės meluoja”. Nemeluoja tik rinka ir kainos rinkoje dinamika, t.y. grafikas.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @7704. Pildymosi signalas @9443.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo dienos liko...
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo dienos liko...
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo dienos liko...
LTCUSD

EOSUSD pozicija sėkmingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo
XRPUSD

XAUtUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-05-04. Iki Didžiosios Halvingo
XAUtUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M.

Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.