Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. Bitukas ir tarp šitcoinų blizga

Vakar visų mūsų mylimas bitukas bandė spurtuoti ir kažką pasiekti. Net didesnių apyvartų sugebėjo sugeneruoti. Per 10 dienų toks pirmas judesys net 400 dolerių aukštyn. Kam, sakyk, tai nesuteikia optimizmo? Maksimalistams viltys pasiekti mūną per ausis veržiasi.

O kaip ten bus iš tikrųjų, niekas nežino. Mes ramiai sėdim ir laukiam su savo stopais. Jie pas mus seniai stovi ir vis laukia. Kaip sako, neskubėk ir būsi pirmas. Be abejo, paskutiniu būti niekas nenori, ypač bitcoin rinkoje. Iš čia ir atsiranda FOMO burbulai.

Jūs galite mylėti Mike Novogratz, bet mums jis įtartinas dėl savo palaido liežuvio. Kalba jis bile ką, kad tik pakalbėti ir pareklamuoti bitcoin. Štai jam susišvietė, kad JAV turi skubiai kurti savo CBDC, nes Kinija jau beveik sukūrė. Ir jo manymu, JAV CBDC bus decentralizuota kriptovaliuta. Iš kur, iš kur ši fantazija???!!!

Taip pat M.Novogratz susigalvojo, kad iš JAV SEC vadovo posto besitraukiančiam Jay Clayton – vienam aršiausių kripto heiterių – paspartės bitcoin ETF’ų pripažinimas ir paleidimas į rinką. Žinoma, personalijų poveikis sprendimuose yra stiprus, tačiau valstybinėms JAV institucijoms būdingas perimamumas, tęstinumas ir įstatymo raidės laikymasis.

Kol nebus atitinkamų įstatymų, tol SEC veiks kaip veikė lig šiol ir niekas nuo vadovo kaitos nepasikeis. Čia bitcoin investuotojas su mumis viso labo pasidalijo savo fantazijomis ir norais. Nuo to niekas nepriklauso.

Daugiau įdomybių

Štai vėl kriptorinkos padangėje pasirodė John McAfee su savo sukurta decentrlizuota kriptobirža Ghost. Džyzuskraist, kas norės prekiauti biržoje su tokiu pavadinimu??? Piniginę aš ten susikūriau dviejų mygtukų, tiesiogine žodžio prasme, paspaudimu. Tiesa, nesirinkau jokio apsaugos. Bet juk aš ir nesiruošiu ten nieko daryti. Bent kol kas…

Finansų audito kompanija KPMG paleido KPMG Chain Fusion paslaugą, kuria galima apskaitoje sujungti įprastus aktyvus su kriptoaktyvais. O čia jau visai rimtas blockchain panaudojimas. Respektas kompanijai.

Coindesk iš kažkur gavo informaciją, kad PayPal į savo paslaugų paletę žada įtraukti ir kripto pinigines. Dar nėra žinoma, kokias kriptovaliutas palaikys. Taip pat nėra žinoma, iš kur ši informacija atsirado. Kol kas žinoma, kad kompanija įdarbina kriptoinžinierius ir bendradarbiauja su Venmo. Bet tai gera žinia…

Stablecoin Saga analitikai teigia, kad CBDC yra kita fiat valiutų pakuotė. Todėl nereikia būti dideliu optimistu jų atžvilgiu, nes monetarinės politikos tai nė kiek nekeičia. Ir jie čia visiškai teisūs. Nes čia keičiasi tik technologija.

Ir ką tu manai, FED analitikai teigia, kad bitcoin yra viso labo fiat valiutos atmaina, nes yra tik decentralizuota, tačiau su tomis pačiomis (arba beveik tomis pačiomis) fiat funkcijomis. O ir čia negali jiems prieštarauti. Jie visiškai teisūs. Tai smūgis maksimalistams į papilvę. Bet su tokia tiesa reikia susitaikyti. O Peter Schiff iš karto puolė tai komentuoti:

Grafikai

BTCUSD pozicijoje pakulia kaina susižavėjo pardavėjai ir kaina nuo vakarykščio aukščio kol kas koreguojasi. Nors apyvarta ir buvo kiek didesnė, tolimesnio spurto gali tekti palaukti kiek ilgiau. Stopus laikom, kur laikę.

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. Bitukas ir tarp šitcoinų blizga
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje kilimas atrodo kiek geriau. Bet rinkoje pritrūko pinigų net priartėti prie pasipriešinimo. Jau nekalbam apie jo įveikimą…

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. Bitukas ir tarp šitcoinų blizga
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje irgi vakar buliukai pasiganė. Tačiau čia mes tik short orderį perkeliam aukščiau iki @42.319.

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. Bitukas ir tarp šitcoinų blizga
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nedarom kol kas.

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. Bitukas ir tarp šitcoinų blizga
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje irgi laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje formuojasi pirkimo signalas, tai dar truputį palaukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23.
IOTUSD

XRPUSD poziciją stebim. Čia gali tekti irgi shortus mautis…

Kriptorinkų apžvalga 2020-06-23. a
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: