Kriptorinkų apžvalga 2020-07-20. Griaunam prakeiktus mitus

Daugelis kriptorinkos aktyvistų ir maksimalistų kuria įvairius mitus vien tam, kad savo bitcoin kainos prognozes kaip nors pritemptų už ausų. Imami kažkokie faktai ir vartomi kaip blynai ant keptuvės. Išvados, dažniausiai, neatlaiko jokios kritikos, nes, tipo, ekspertai nesistengia draugauti su logika ar bent patikrinti savo teiginių.

DTAP Capital įkūrėjas Dan Tapiero atkreipė dėmesį į jau ketvirtą savaitę iš eilės krentantį dolerio indeksą DXY. Čia jis įžvelgė dolerio nuvertėjimą, infliacijos augimą, investuotojų atsisukimą į auksą ir bitcoin. OK, gali būti… Tačiau kiek užtikrintai mes galėtume viešinti tokius teiginius, jei patys sugalvotume? Patikrinam…

Pirmiausia mums kyla BTCUSD poros ir DXY koreliacijos klausimas. Jei kainos koreliuoja, tai Dan’as – melagis, jei koreliacija neigiama, tai tiesos gal ir yra. Tai nesunku patikrinti. Imam BTCUSD kotiruočių dinamiką (Raudona linija) ir DXY kainos grafiką (Mėlyna zona) bei uždedam vieną ant kito ir išsivedam koreliaciją. O apačioje, ryškiai raudona zona yra koreliacija:

BTCUSD ir DXY koreliacija

Matome, kad 120 periodų koreliacija yra neigiama. Tai reiškia, kad kainos judėjo į priešingas puses. Tik tiksliau, bitcoin kaina beveik nejudėjo, o dolerio indeksas stipriai krito. Čia mums iššoka trys klaustukai ??? Ir šiaip, matome, kad BTCUSD ir DXY koreliacija yra labai kintantis, tai kaip rodiklis nėra pakankamai patikimas.

Ir matome, kad koreliacija svyruoja tarp 0.50 ir -0.50. Tai, praktiškai, apie šių dviejų instrumentų koreliaciją kalbėti nėra prasmės. Tuo labiau, teigti, kad dėl DXY kritimo, kils bitcoin kaina. Vėl pasižiūrime į grafiką. Matome, kad kai kovą DXY krito, BTC kaina kilo. Čia viskas gerai.

Bet kai gegužę DXY pratęsė kritimą ir dar staigiau krito, čia teorija pavedė, bitcoin kaina irgi pasirinko down trendą. Todėl idėją, kad JAV dolerio kainos mažėjimas gali pakelti bitcoin kainą, atmetam kaip visiškai impotentišką. Nes visų pirma, silpnėjantis doleris stiprina JAV ekonomiką – pasiskaitykite apie tai ekonomikos vadovėlyje.

O prie ko čia auksas?

Ar pastebėjote, kad visokie tapierai, pomplianai, kiyosakiai, novogratzai siūlo bitcoin pirkti drauge su auksu? Žinote kodėl? Todėl, kad siūlyti pirkti vien tik bitcoin, jiem per silpni kiaušai. Tai ne McAfee, kuris už bitcoin ne tik galvą guldo…

Kad auksą siūlo pirkti, dar galima suprasti. Tai tradicinis instrumentas. Be to… be to, aukso kaina nuo 2018 m. pradžios jau pakilo 37.07%. Bitcoin kaina nuo 2018 m. pradžios jau nukrito -52.01%.

Pirkti bitcoin jums siūlė visus tuos du metus ir toliau siūlo. Pirkti instrumentą, kurios vertė vis krentą? Karlai, tave paprasčiausiai kvailina. Bitcoin reikia shortinti, o ne longinti. Hodlinti jo irgi negalima, nes tai neatitinka pirminės Satoshi idėjos.

O va spekuliuoti tai jis labai ir labai tinkamas instrumentas. Ir jei dar kam neaišku, tai visus tuos du metus auksas buvo geresnė investicija nei bitcoin. Nors kripto, tipo, ekspertai mums pasakojo, kad reikia pirkti bitcoin. Auksą jie pradėjo minėti tik dabar, kai, gali būti, kad jau metas jį parduoti…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam. Kol kas trendas down. Jei labai nerimaujate, galite stopą nuleisti iki @9498.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo orderį leidžiam iki @245.63. Sell short signalas @229.34.

ETHUSD

LTCUSD poziciją kol kas stebim.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo orderį dedam @2.6647.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje sell short orderį keliam iki @10.28.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.2616.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje sell short signalą keliam iki @0.18856.

XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: