Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19. Kol kas viskas gerai

Net labai viskas gerai. Bitcoin kaina neišsilaikė naujose lokaliose aukštumose ir patraukė į korekciją. Panašu, kad neturėsime dabar palaikymo ties 12 300 riba. Tiksliau, nuo šios ribos atsimušė ir patraukė į Pietus. Griūties čia jokios nenusimato. Greičiausiai, maineriai išmetė didesnį kiekį bitcoinų. Bent jau tokie pranešimai buvo pasirodę.

Bet kokiu atveju, po kilimo visada būna atsitraukimas atgal. Tiesa, šį kartą kilimas bitcoin pozicijoje buvo kiek silpnokas. Tačiau kitose kriptovaliutose stebėjome kus kas spartesnius kilimus. ir korekcijos ten prasidėjo jau anksčiau. Žodžiu, matome labai sveiką rinką.

Atkreipkime dėmesį, kad ir aukso bei sidabro kainos taip pat yra korekcijoje. Ir po kelių dienų kilimo nepasiekė naujų aukštumų. O šiandien, bent kol kas, tą kilimą ir pristabdė. Nors makroekonominių signalų tokiam elgesiui nėra. O ir dolerio indeksas vis dar krenta.

Matyt, šiandien turime situaciją, kai instituciniai investuotojai visose rinkose pristabdė investicijas, kad galėtų ramiai apsidaryti ir pasižiūrėti, kokia čia situacija formuojasi ir ką reikės daryti. Auksas brangus, sidabras brangus, bitcoin brangus, altcoinai perbrangę, o „spausdinimo mašina“ dirba pilnu tempu.

Centrinių bankų veiksmai įtakos kriptovaliutų kainoms neturi beveik jokios. Ne tas mastas. Čia tik bitcoin maksimalistai nori, kad turėtų. Čia tik jie pasakoja, kad dėl centrinių bankų veiksmų bitcoin kaina turi pasiekti milijoną ir daugiau. Tačiau nepateikia jokios analizės – o tai jau makaronų kabinimas.

Taip pat skaitykite:

G20 centrinių bankų „kiekybinis palengvinimas“ (QE) paleistas dar prieš bitcoin sukūrimą. O Japonijoje – dar praėjusiame šimtmetyje. Ir per tą laiką nieko blogo toms ekonomikoms neatsitiko. O vadovaujantis bitcoin maksimalistų logika, reikia, klausti: Tai jau 11+ metų bitcoin egzistuoja masinės pinigų pasiūlos didinimo aplinkoje, tai kodėl kaina labai tolima nuo targeto?

O atsakymas labai paprastas… Todėl, kad bitcoin buvo sukurtas visai ne tam, apie ką bitcoin maksimalistai kalba. Nemačiau nė vieno, kuris pasakytų teisybę – bitcoin turi būti pigus, kad įvykdytų misiją, kuriai buvo sukurtas.

Grafikai

BTCUSD pozicija pelningai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19. Kol kas viskas gerai
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19. Kol kas viskas gerai
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19. Kol kas viskas gerai
LTCUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @15.27.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19.
NEOUSD

IOTUSD pozicija pelningai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19.
IOTUSD

XRPUSD pozicija pelningai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2020-08-19.
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: